اخبار

درخشش نمایندگان پتروشیمی جم در مسابقات جهانی فرانسه ٢٠١٨

درخشش نمایندگان پتروشیمی جم در مسابقات جهانی فرانسه ٢٠١٨
نمایندگان شایسته شرکت پتروشیمی جم با کسب شش مدال رنگارنگ در مسابقات جهانی کارگری فرانسه 2018 برگ زرینی از افتخارات جم را رقم زدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها در شهر ساحلی لابول فرانسه برگزار شد که تیم ایران در ٥ رشته دوومیدانی، فوتسال، پینگ پونگ، والیبال سالنی و ساحلی در دو بخش زنان و مردان در این مسابقات حضور داشت.
در رشته دوومیدانی که با بیش از ١٣٠٠ ورزشکار از نقاط مختلف جهان در مواد مختلف با هم به رقابت پرداختند تیم ایران قهرمان شد و نمایندگان شایسته پتروشیمی جم نیز خوش درخشیدند و صاحب مدال های رنگارنگ شدند.
شرکت پتروشیمی جم سه نماینده (دو دونده و یک نفر عضو کادر فنی وسرپرستی) در این دوره از مسابقات داشت که احمدفرود یکی از نمایندگان شایسته جم در دو پنج هزار متر جاده صاحب مدال طلا، در رشته پنج هزار متر پیست صاحب گردن آویز نقره و در رشته دو چهاردرصد متر امدادی مدال برنز را از آن خود کرد.
دیگر نماینده شایسته پتروشیمی جم، هادی خوبیاری در دومیدانی ماده 800متر صاحب مدال نقره، در پرش ارتفاع صاحب گردن آویز نقره ودر ماده چهار درصدمتر امدادی مدال برنز کسب کرد.
 شایان ذکر است دیگر نماینده جم آقای حمید نوروزی به عنوان عضوی از کادر فنی و سرپرستی تیم دومیدانی ایران در این دوره از مسابقات حضور داشت که در مجموع بهترین عملکرد کاروان اعزامی ایران را تیم دوومیدانی با ٢٤ مدال رنگارنگ کسب کرد که نمایندگان شایسته شرکت با کسب شش مدال سهم بسزایی از مدال های کسب شده در این دوره از مسابقات را داشتند.


۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۲,۵۶۱
کد خبر : ۱,۴۳۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید