اخبار

تیم بیلیارد پتروشیمی جم در مسابقات پتروشیمی های منطقه پارس قهرمان شد

تیم بیلیارد پتروشیمی جم در مسابقات پتروشیمی های منطقه پارس قهرمان شد
تیم بیلیارد پتروشیمی جم، در دو بخش تیمی (ایت بال) و انفرادی (ناین بال) با اقتدار، مقام قهرمانی را از آن خود کرد و دو تیم پتروشیمی نوری مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، مسابقات بیلیارد شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در دو بخش تیمی (ایت بال) و انفرادی (ناین بال) با حضور 7 تیم پتروشیمی های منطقه پارس با تعداد 18 ورزشکار، در سالن بیلیارد هتل شیرینو، با میزبانی شرکت پازارگاد، تیم پتروشیمی جم، افتخار آفرین هر دو بخش تیمی و انفرادی بود.
مسئولیت برگزاری این دوره از مسابقات که برای اولین بار به صورت تیمی و انفرادی در دو رشته ایت بال و ناین بال برگزار می شد، بر عهده حمید نوروزی رئیس امور ورزش و تربیت بدنی پتروشیمی جم، داور رسمی فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور بود.
شایان ذکر است، در این دوره از مسابقات که با استقبال ورزشکاران شرکت های پتروشیمی منطقه برگزار شد، سطح کمی و کیفی مسابقات نیز به مراتب بالاتر از دوره های قبلی بود. تیم پتروشیمی جم با غلبه بر تمامی حریفان در بخش تیمی به مقام قهرمانی رسید و تیم های نوری الف و ب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
در بخش انفرادی که به صورت ناین بال و در جداول دو حذفی برگزارشد،  حسن آقاسی از تیم پتروشیمی جم با غلبه بر حریفان خود ، به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و نمایندگان پتروشیمی پارس و زاگرس مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
تیم پتروشیمی جم در این دوره از مسابقات متشکل از حسن آقاسی، مهرداد جمهیری و عیسی سلیمانی به سرپرستی حمید نوروزی بود.

 
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۲۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۸,۴۰۳
کد خبر : ۱,۴۵۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید