اخبار

حضور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در پتروشیمی جم

حضور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در پتروشیمی جم
رستمی ، مدیر عامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و هیئت همراه از پتروشیمی جم بازدید کردند
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، رستمی ، مدیر عامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و هیئت همراه ، در سفری 2 روزه به منطقه ویژه پارس جنوبی از پروژه های پتروشیمی جم در فاز2 ( شرکت های پلیمر پاد جم و توسعه پلیمر کنگان ) بازدید کرد و در نشستی با حضور مدیران عامل این شرکتها در خصوص پیشرفت پروژه ها به گفتگو پرداخت.
سید حسین میر افضلی مدیرعامل پتروشیمی جم در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و عوامل اجرایی پروژه ها به پیشرفت پروژه ها در برنامه زمانبندی شده اشاره داشت و گفت: پیشرفت پروژه ها بدون تلاش و همت کارکنان شرکت امکانپذیر نبوده و قطعا همت والای نیروهای متخصص و کم نظیر این مجموعه را می طلبد.
وی در حاشیه بازدید از آزمایشگاه پژوهش و فناوری پتروشیمی جم ، تولید 13گرید استراتژی مهم در حوزه الفین ها و پلی اتیلن ها را یادآور شد و این موفقیت را مرهون زحمات شبانه روزی مدیران و کارکنان نخبه این حوزه دانست.
رستمی در ادامه بازدید خود در منطقه ویژه پارس به دیدار مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن رفت و در نشستی صمیمی از تلاش همه جانبه مدیران شایسته و کارکنان متعهد این مجموعه قدردانی کرد. 
ایشان در پایان به بیان این نکته پرداخت که تلاش و جدیت متخصصان توانمند شرکت پتروشیمی جم ستودنی است و گفت : امیدواریم همواره شاهد موفقیت‌های پی در پی این مجتمع عظیم در عرصه های ملی و فرا ملی باشیم.
جهت رویت عکسهای مربوط به این بازدید اینجا کلیک نمایید.

 

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷,۸۸۹
کد خبر : ۱,۴۷۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید