اخبار

حضور مقتدرانه پتروشیمی جم در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه

حضور مقتدرانه پتروشیمی جم در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه
پتروشیمی‌جم همگام با اهداف شرکت و همسو با توسعه کشور فعال‌تر از سال‌های گذشته در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه حضور یافت.
به گزارش روابط‌عمومی پتروشیمی‌جم: نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادها از 5 تا 8 دسامبر 2018 مطابق با 14 تا 17 آذرماه در استانبول ترکیه در حالی برگزار شد که پتروشیمی‌جم همگام با اهداف شرکت و همسو با توسعه کشور فعال‌تر از سال‌های گذشته حضور یافت.
این گزارش می‌افزاید: پتروشیمی جم با هدف افزایش سهم خود در بازار ترکیه و میزان صادرات محصولات غیرنفتی در این نمایشگاه حضور مقتدرانه خود را نمایش گذاشت. این نمایشگاه فرصتی برای شناخت رقبا و تعامل تجاری با سایر شرکت‌ها و برندهای بین‌المللی به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه اوراسیا است و این درحالی است که در میان بازارهای موجود، کشور ترکیه به‌عنوان بازاری در حال رشد تلقی می‌شود و فرصت مناسبی است تا شرکت پتروشیمی جم از این نمایشگاه سهم بسزایی داشته باشد.
بنا به این گزارش: غرفه پتروشیمی جم که با مساحت ۱۵۰ مترمربع در سالن ۵ (پاویون ایران) به دو بخش CIP برای مذاکره سطح متوسط و VIP برای مذاکرات در سطح کلان مجهز شده بود چنان پرفروغ ظاهر شد که در چندین مرحله بازدیدکنندگان در صف انتظار ایستادند تا موفق به مطرح کردن موضوعات شوند و مذاکراتی که درنهایت منجر به اقتدار پتروشیمی جم در بازار پتروشیمی‌های جهان خواهد شد.
این درحالی است که کارشناسان زبده در حوزه‌های فروش و تکنیکال به‌صورت لحظه‌ای در غرفه پتروشیمی جم مدیریت مذاکرات محصولاتی از جمله HDPE،LLDPE،PP،BUTDIENE،BUTENE-1، ABS-RUBBER را عهده‌دار هستند.
همچنین این گزارش افزود: شرکت‌های پلی‌پروپیلن جم و تاپکو استانبول از شرکت‌های زیرمجموعه، در غرفه پتروشیمی جم به‌صورت مجموعه‌ای یکپارچه حضور یافتند تا محصولات استراتژیک جم را در فضای سالم رقابتی معرفی و عرضه نمایند. لازم به ذکر است شرکت تاپکو استانبول به‌عنوان عامل فروش محصولات پتروشیمی جم در بازار ترکیه نقش کلیدی را در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه ایفا می‌کند.

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲۱,۳۸۸
کد خبر : ۱,۴۹۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید