اخبار

پتروشیمی جم میزبان سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور

پتروشیمی جم میزبان سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور
سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی شرکت پتروشیمی جم در محل سالن کنفرانس سایت مثلثی واقع در عسلویه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی این شرکت، صبح روز چهارشنبه 97/10/26 با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی و مدیرعامل پتروشیمی جم برگزارشد.
دراین نشست که با شعار "هم افزایی برای آگاهی" برگزار گردید، میرافضلی مدیر عامل شرکت با اذعان به اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها، اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان نهاد فعال درارتباطات درون و برون سازمانی نقش تعیین کننده ای در مدیریت بحران دارد. وی ضمن پیشنهاد تشکیل شورای روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور تاکید کرد: روابط عمومی ها می بایست در مسیر توسعه صنعت پتروشیمی با هدف رفع موانع، گام هایی بلند و موثر برداشته و در این خصوص سیاست های صحیح اتخاذ کنند.
 در ادامه ی نشست، مدیران روابط عمومی در خصوص مهمترین برنامه های حوزه فعالیت خود نقطه نظرات سازنده ای را ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان این اجلاس کارگاه آموزشی با موضوع آمادگی روابط عمومی های صنعت پتروشیمی برای شفافیت و پاسخ گویی در فضای نوین چند رسانه ای با حضور استاد برجسته ارتباطات و روابط عمومی کشور دکتر نمکدوست برگزار شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲۰,۴۴۲
کد خبر : ۱,۵۱۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید