اخبار

موفقیت پتروشیمی جم در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی

موفقیت پتروشیمی جم در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی
پتروشیمی جم با معرفی دو محصول "HD5000S" و "ساختار جدید احیای کاتالیست هیدروژناسیون انتخابی استیلن" در جمع پنج شرکت برتر حاضر در جشنواره قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم سومین دوره جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صبح روز پنج‌شنبه ۲۷ دی‌ماه سال جاری در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد
این گزارش می‌افزاید: در سومین دوره جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی، 615 محصول برتر ایرانی بر اساس مدل مرجع نوآوری (PIRM) ) ارزیابی شد و از 23 محصول برتر و نوآور تقدیر به عمل آمد.
شایان‌ذکر است در این جشنواره دو محصول از واحد پژوهش و فناوری پتروشیمی جم بانام‌های "HD5000S" (محصول واحد پلی‌اتیلن سبک خطی) و "ساختار جدید احیای کاتالیست هیدروژناسیون انتخابی استیلن" (محصول واحد الفین) ارزیابی و برگزیده شدند و پتروشیمی جم توانست با معرفی این دو محصول در جمع پنج شرکت برتر حاضر در جشنواره قرار گیرد و لوح زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی " در سال 1397 را کسب کند.
همچنین در این مراسم از 27 شرکت نوآور برتر در حوزه صنعت و کسب و کار قدردانی بعمل آمد و 4 گواهینامه اهتمام به نوآوری به شرکت‌های برتر اهدا شد.
بر اساس این گزارش: جشنواره نوآوری محصول با شناسایی، انتخاب و معرفی محصولات و خدمات نوآورانه شرکت‌ها به جامعه، زمینه انتخاب بهترین‌ها را فراهم آورده و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای محصولات ایرانی، مزیت منحصربفردی را برای تداوم موفقیت‌های محصول در بازار ایجاد می‌نماید.

۲۷ دی ۱۳۹۷ ۱۸:۳۶
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۶,۷۴۰
کد خبر : ۱,۵۱۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید