اخبار

اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان پتروشیمی جم

اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان پتروشیمی جم
در مرحله اول حذفی، چهار تیم بهره‌برداری الفین، حراست، منابع‌انسانی و جم صنعت‌کارانPP به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کردند.
به گزارش روابط‌عمومی پتروشیمی جم مسابقات فوتسال کارکنان در دهه فجر 97 با حضور 20 تیم و 300 ورزشکار در قالب 4 گروه 5 تیمی از تاریخ یک اسفندماه در مجموعه ورزشی سیراف شهرک خلیج فارس آغاز و تا20 اسفند ادامه یافت.
براساس این گزارش پس از پایان دور گروهی و مرحله اول حذفی، چهار تیم بهره‌برداری الفین، حراست، منابع‌انسانی و جم صنعت‌کارانPP به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کردند.
در بازی اول نیمه نهایی تیم بهره برداری الفین در ضربات پنالتی با غلبه برتیم حراست به فینال رقابت‌ها راه پیدا کرد و در بازی دیگر نیمه نهایی تیم منابع انسانی با غلبه بر جم صنعت‌کاران PP راهی فینال شد و در شب پایانی مسابقات در سالن مملو از جمعیت، در دیدار رده‌بندی تیم حراست با غلبه بر تیم جم صنعت‌کاران PP به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
شایان ذکر است دیدار نهایی و فینال مسابقات را دو تیم بهره‌برداری الفین و منابع‌انسانی برگزار کردند که پس از یک بازی بسیار زیبا و مهیج تیم منابع انسانی موفق شد در ضربات پنالتی تیم بهره‌برداری الفین را شکست دهد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند. همچنین تیم جم صنعت‌کارانPP نیز موفق به کسب کاپ ارزنده اخلاق رقابت‌ها شدند. 
در میان بازیکنان هر 4 تیم مجید اصل‌افکار از تیم منابع انسانی به عنوان بهترین بازیکن این رقابت‌ها و همچنین آقای هادی ابراهیمی از تیم منابع انسانی و احمد زارع نژاد ازتیم جم صنعت کارانPP، مشترکاً با 10 گل زده عنوان آقای گل این مسابقات را کسب کردند. در پایان از داوران، پزشکان، حراست و عوامل اجرایی تشکر و قدردانی به عمل آمد و جوایزی به قید قرعه به تماشاگران از طرف امور ورزش اهداء شد.

 

جهت مشاهده عکسها اینجاکلیک نمایید.

 
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۶,۶۹۱
کد خبر : ۱,۵۳۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید