اخبار

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در پتروشیمی جم

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در پتروشیمی جم
همواره بر این باوره بوده و هستیم که موفقیت در عرصه صنعت در گرو دستان پرتوان و خستگی ناپذیر نیروی انسانی ماهر است.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ مراسم باشکوه بزرگداشت هفته کار و کارگر با حضور مدیرعامل پتروشیمی جم، مدیر عامل شرکت جم صنعت کاران، مدیر عامل شرکت پلی پروپیلن جم، بخشدار عسلویه، مدیران ارشد شرکت و جمعی از پرسنل شرکت پتروشیمی جم و جم صنعتکاران در محل سالن آپادانا این مجتمع برگزار شد.
دکتر سعیدی در این مراسم با اشاره به اینکه پتروشیمی جم در زنجیره مجموعه بزرگ وزارت رفاه قرار دارد به این مهم اذعان داشت که ما متولی حوزه کار و بازنشستگان هستیم و بازدهی بالای ما در این مجتمع منجر به رفاه این قشر معزز خواهد شد. وی همچنین یادآور شد: مسیر ما مسیری مقدس برای خلق ثروت و کارآفرینی است و نیروی کار ستون اصلی برای نیل به این اهداف مهم و در نهایت رشد اقتصادی کشور است. 
دکتر محمد رضا سعیدی به نقش و جایگاه مهم نیروی انسانی در پتروشیمی جم اشاره داشت و این هفته را فرصت مغتنمی برای کرامت این قشر زحمتکش در عرصه تولید و تحقق شعار سال (رونق تولید) دانست. وی تصریح کرد: همواره بر این باور بوده و هستیم که موفقیت در عرصه صنعت در گرو دستان پرتوان و خستگی ناپذیر نیروی انسانی ماهر است و با همت این نیروی مقتدر، مسیر ارتقای صنعتی و رونق تولید محصولات با کیفیت را پرشتاب‌تر و با توان بیشتر ادامه خواهیم داد. مدیر عامل پتروشیمی جم ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر نیروی کار ماهر و متخصص، پتروشیمی جم به نگین پتروشیمی کشور و موتور محرک برای اشاعه فرهنگ خلق ثروت در کشور مبدل شود.
در پایان ضمن اهدا هدایا، از کارگران نمونه سال 97 با حضور مسئولین تقدیر بعمل آمد.
 
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۱,۲۱۵
کد خبر : ۱,۵۴۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید