اخبار

مانور نشتی پروپیلن از واحد HD برگزار شد

<strong> مانور نشتی پروپیلن از واحد HD برگزار شد<br><strong>
مانور نشتی پروپیلن از فلنج PSV خروجی کمپرسور B واحد HD بدون اعلام قبلی و برای تست آمادگی کارکنان در مقابله با شرایط اضطراری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم ، مانور نشتی پروپیلن از فلنج PSV خروجی کمپرسور B واحد HD بدون اعلام قبلی و برای تست آمادگی کارکنان در مقابله با شرایط اضطراری برگزار شد.
در این مانور کشیک ارشد مجتمع به عنوان فرمانده عملیات ، سرشیفت واحد HD و تیم تئوری پرداز ایمنی مجتمع بدون اعلام قبلی میزان آمادگی کارکنان ایمنی و واحدHD را در مقابله با شرایط اضطراری به چالش کشیدند که طی 25 دقیقه از اعلام با حضور تیمهای بهره برداری ، تعمیرات و ایمنی مجتمع این مانور به پایان رسید. 
مطابق با سناریوی مانور ، تیمهای عملیاتی ایمنی ، بهره برداری و دیگر نفرات حوزه عملیات در زمان حادثه،  با اطلاع یکی از پرسنل واحد بهره برداری که در حین بازدیدهای روتین از نشتی پروپیلن مطلع شده بود، با خبر و  به محل اعزام شدند و اقدامات اولیه را طبق تمرین های از پیش انجام شده تا لحظه حضور فرمانده عملیات انجام دادند.
تمامی مراحل عملیات با نظارت مستقیم تیم ارشد ایمنی است و زمانبندی حضور هر یک از نفرات و تیم هایی که می بایست در زمان حادثه به محل مورد نظر مراجعه کنند با زمانسنج بررسی و ثبت می شود. 
شایان ذکر است تمامی مراحل عملیات از شروع تا پایان با ارائه گزارش تیم ارزیاب در جلسه ای که پس از پایان مانور و با حضور اعضای تیم عملیات بحران مجتمع برگزار می شود مورد بازبینی قرار می گیرد و پایش می شود.

 

جهت رویت عکسها اینجا کلیک کنید.

 
۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۷۷۵
کد خبر : ۱,۵۷۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید