اخبار

گرامیداشت 7 مهر، روز آتش نشانی و ایمنی در پتروشیمی جم

<strong>گرامیداشت 7 مهر، روز آتش نشانی و ایمنی در پتروشیمی جم
همزمان با هفتم مهرماه، روز ملی آتش نشانی و ایمنی مراسم تجلیل از آتش نشانان و کارکنان HSE شرکت پتروشیمی جم در محل سایت صنعتی شرکت واقع در عسلویه برگزار شد.
مراسم گرامیداشت  روز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت پتروشیمی جم  در محل سایت صنعتی شرکت واقع در عسلویه برگزار شد و در آن از آتش نشانان و کارکنان HSE این شرکت تقدیر بعمل آمد.
فرهاد مولایی ، رئیس بهداشت ، ایمنی و حفظ محیط زیست پتروشیمی جم در این مراسم ضمن تقدیر از مجموعه تحت امر خود ، گزارشی از عملکرد یکساله HSE ارائه کرد. 
در ادامه مراسم محمد رضا سعیدی ، مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره پتروشیمی جم ضمن تبریک روز ملی آتش نشانی و ایمنی، از مجموعه HSE پتروشیمی جم به پاس تلاش یکساله ایشان در حفظ ایمنی مجتمع تقدیر کرد و گفت پرسنل HSE سربازان گمنام سلامت ، امنیت و بهداشت مجتمع هستند که بخش عمده ای از فعالیت هایشان در حالت عادی دیده نمیشود. 
سعیدی همچنین به گزارش ارائه شده اشاره کرد و گفت: دو رویکرد مطرح شده در حوزه HSE که مبین پیشگیری قبل از وقوع حادثه و بسیج همگانی در زمان وقوع حادثه است را رویکردهایی مهم و اساسی عنوان کرد و خواستار پیگیری و تقویت آن در مجموعه عظیم پتروشیمی جم شد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح و گل از نفرات برتر ایمنی در طول یکسال گذشته تقدیر شد.
هفتم مهر ماه سالروز شهادت آتشنشانان در حمله هوایی سال 1359 عراق به پالایشگاه نفت آبادان است و همه ساله به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهدا در روز هفتم مهر ماه از آتش نشانان و نیروهای ایمنی در سطح کشور تقدیر بعمل می آید.
 
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۵۸
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷,۱۰۱
کد خبر : ۱,۶۱۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید