اخبار

بازدید معاون وزیر نفت از پروژه فاز 2 شرکت پتروشیمی جم

<strong>بازدید معاون وزیر نفت از پروژه فاز 2 شرکت پتروشیمی جم
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت توسعه پلیمر پاد جم که پروژه فاز 2 پتروشیمی جم بشمار می آید بازدید کرد و با مجموعه مدیریت پتروشیمی جم و توسعه پلیمر پاد جم به گفتگو نشست.
بهزاد محمدی ، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفر خود به عسلویه ، شامگاه سه شنبه ، 9 مهر ماه سال جاری در محل شرکت توسعه پلیمر پاد جم که به عنوان پروژه فاز 2 پتروشیمی جم از آن یاد می شود حضور یافت و ضمن بازدید از سایت این پروژه ، در جلسه ای با حضور محمد رضا سعیدی ، مدیر عامل پتروشیمی جم ، داود جعفری فر ، مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پاد جم و تنی چند از مدیران و پیمانکاران این پروژه به بحث و تبادل نظر در خصوص روند پیشرفت کار پرداخت.
محمدی ضمن اشاره به پیشینه درخشان پتروشیمی جم در صنعت پتروشیمی کشور گفت : شرکت پتروشیمی جم همواره در رده اولین ها و برترین ها است. 
وی همچنین پروژه ABS را پروژه ای مهم در تنوع سبد محصولات پتروشیمی جم خواند و ابراز امیدواری کرد که در بازدیدهای آتی از این پروژه پیشرفتهای قابل توجهی قابل مشاهده باشد.
شرکت توسعه پلیمر پادجم مجری طرح تولید ABS/Rubber به عنوان فاز 2 شرکت پتروشیمی جم در سال 94 تاسیس شد. این طرح در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس - عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار در حال احداث بوده و برای تولید ۲۰۰،۰۰۰ متریک تن ABS در سال و ۶۰،۰۰۰ متریک تن Rubber در سال برنامه ریزی شده است.
 
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۹
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۰,۷۸۱
کد خبر : ۱,۶۱۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید