اخبار

نیاز بازار به محصولات جدید، موتور محرکه جم برای پیشبرد اهداف

<strong>نیاز بازار به محصولات جدید، موتور محرکه جم برای پیشبرد اهداف
نمایشگاه K2019 که 24 مهر تا اول آبان برگزار شد فرصت خوبی بود تا کارشناسان و مدیران این مجموعه با حضور خود در کنار آشنایی با متدهای روز جهانی در حوزه پتروشیمی، به ارتقاء دانش و محصولات این شرکت همراه با دانش جهانی بپردازند؛ با همین نگاه تولید لوله هایی با گرید بالاتر از PE100 برنامه آتی پتروشیمی جم برای گسترش محصولات لوله است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی جم، دکتر رضا راشدی، مدیر واحد پژوهش و توسعه با اعلام این خبر؛ در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص گسترش محصولات لوله گفت: کارشناسان این مجموعه به دنبال تولید لوله هایی با استحکامی بالاتر از گرید PE100 و پوشش مصارف متنوع آنها هستند.
او به نیاز مشتریان و بازخوردهای دریافت شده از آنها اشاره کرد و ادامه ‌داد: بیشتر مشتریان بر روی گریدهای Caps and Closures  و گرید لوله PE100 تمرکز دارند و درخواست بیشتر آنان بر روی این گریدهاست. از سوی دیگر، Large Blow Molding گرید دیگری از لوله است که در سبد محصولات وجود داشته و کارشناسان جم مصمم هستند تا با انجام تحقیقات و متناسب با نیازهای بازار به سمت طراحی این گرید بروند.
دکتر راشدی در مورد بازدیدهای انجام شده مدیران و کارشناسان در نمایشگاه K-show گفت: با بازدید از غرفه‌های تامین کنندگان مواد شیمیایی، کاتالیست ها و تامین کنندگان مواد اولیه و ماشین آلات با آنها جلساتی داشتیم و امیدواریم بتوانیم برنامه‌های تامین را با آنها جلو ببریم.
۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۱,۳۵۵
کد خبر : ۱,۶۳۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید