اخبار

هدفگذاری پتروشیمی جم برای متنوع سازی سبد تولید

<strong>هدفگذاری پتروشیمی جم برای متنوع سازی سبد تولید
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: این مجتمع پتروشیمی برنامه ریزی های جامعی را برای تولید محصولات و گریدهای جدید پتروشیمی انجام داده است.
محمدرضا سعیدی درگفتگو با خبرنگار نیپنا، با اشاره به اینکه پتروشیمی جم یک مجموعه فعال در  میان پتروشیمی های کشور است، اظهار کرد: برنامه های این شرکت در حوزه های تولید، بازار و اجرای پروژه های جدید تعریف شده است.
وی با بیان اینکه شرکت پتروشیمی جم تاکنون به برنامه های فروش و سودآوری خود طبق برنامه از پیش تعیین شده دست یافته است، افزود: با وجود تحریم ها و همچنین کاهش قیمت پلیمرها در سال 98، این شرکت توانست به اهداف تولید و فروش مورد نظر خود دست یابد و امیدواریم با همین روال تا پایان سال پیش رود.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم با اشاره به اینکه در شرایط تحریم با برخی موانع مواجه هستیم، ادامه داد: با استفاده از توانمندی های داخلی می توان از این مسیر سخت با موفقیت عبور کرد، همانطور که این مجتمع نیز همانند دیگر شرکت های پتروشیمی این کار را به خوبی انجام می دهد.
سعیدی با بیان اینکه پتروشیمی جم سیاست رشد خود را در حوزه های ارتقای وضع موجود، توسعه بازار، متنوع سازی محصولات و تولید گریدهای جدید پیگیری می کند، گفت: ارتقای وضع کنونی شرکت با بسترهای موجود به منظور افزایش سهم شرکت در بازار، کیفیت و ظرفیت از جمله راهبردهای این شرکت است که براساس برنامه در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه واحد تحقیق و توسعه شرکت پتروشیمی جم تولید گریدهای مختلف برای HD و PE را در دستور کار دارد، تصریح کرد: دستیابی به بازارهای جدید و همچنین ارتقای سهم شرکت در بازارهای فعلی از برنامه هایی است که در این شرکت در حال اجراست.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم به متنوع سازی محصولات شرکت به ویژه محصولاتی که نیاز بازار است، اشاره و اظهار کرد: پروژه ABS/Rubber این شرکت هم اکنون حدود 72 درصد پیشرفت دارد و جزو طرح های جهش دوم صنعت پتروشیمی است که سالانه 260 هزار تن ظرفیت تولید دارد.
۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
نیپنا |
تعداد بازدید : ۸,۵۴۲
کد خبر : ۱,۶۴۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید