اخبار

بازدید مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور از پتروشیمی جم

<strong>بازدید مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور از پتروشیمی جم
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور در سفر به جنوب کشور و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.
مرتضی بانک، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور در سفر خود به عسلویه از پتروشیمی جم بازدید کرد و در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به گفتگو با مدیران ارشدو روسای پتروشیمی جم نشست.
بانک ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع عظیم جم، از این  مجموعه به عنوان مجموعه ای ارزشمند متشکل از نیروی توانمند، متخصص و با تجربه در حوزه صنعت پتروشیمی کشور یاد کرد و گفت: در اختیار داشتن نیروی متخصص و مجرب در تمامی حوزه ها به ویژه در صنعت استراتژیک نفت، گاز و پتروشیمی بسیار حائز اهمیت است و در کنار اعداد و ارقامی که به عنوان داشته ها و سرمایه ها عنوان می شود این سرمایه عظیم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باعث افتخار کشور است.
وی همچنین به تاثیر چشم گیر عسلویه و منطقه پارس جنوبی در اقتصاد کشور اشاره کرد و تسریح کرد: اقداماتی که در این محدوده انجام شده نه تنها در کشور که در دیگر نقاط جهان نیز بی نظیر است و مدیران و مسئولان کشور باید توجه ویژه ای به این اقدامات داشته و قدردان زحمات کارکنان این خطه ارزش آفرین باشند. 
محمد رضا سعیدی، مدیر عامل پتروشیمی جم در این نشست به ارائه گزارشی از روند فعالیتهای این مجتمع عظیم پرداخت و مشاور رئیس جمهور و هیأت همراه را در جریان دستاوردهای شرکت و پیشرفت پروژه های آن قرار داد.

 

جهت مشاهده عکسهای مربوط به این بازدید اینجا کلیک کنید.

 
 
۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۶,۹۳۹
کد خبر : ۱,۶۴۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید