اخبار

مراسم یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پتروشیمی جم برگزار شد

<strong>مراسم یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پتروشیمی جم برگزار شد
در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و به منظور پاسداشت یاد و خاطره این شهید قهرمان، مراسم یادبودی روز یکشنبه، 15 دیماه در محل شبستان سایت صنعتی پتروشیمی جم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم: مراسم یادبود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی روز یکشنبه، 15 دیماه با حضور مدیر عامل ،فرمانده حوزه بسیج شهدای پتروشیمی، مدیران ارشد، روساء و پرسنل این شرکت در محل شبستان سایت صنعتی برگزار شد.
محمد رضا سعیدی در سخنرانی آغازین مراسم ضمن تجلیل از مقام والای شهید قاسم سلیمانی گفت: اینکه اکنون ما در سراسر میهن عزیزمان گرد هم آمده و به سوگ نشسته ایم تنها به سبب شهادت یک شخصیت نیست. بلکه برای پاسداشت یک جریان و یک افق است که مصداق آن شهید حاج قاسم سلیمانی است.
سعیدی همچنین در سخنان خود به ویژگی های شهید سپهبد قاسم سلیمانی اشاره کرد و از ایشان به عنوان رهبری بزرگ در جهان کنونی یاد کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: ترور حاج قاسم سلیمانی بخشی از نقشه شوم دشمنان قسم خورده ایران عزیز است که در نظر دارند این کشور را به گرداب بیاندازند و ما که در بخش تولید هستیم می بایست همچون تمامی ارکان نظام با همت و تلاش راه را بر آنها ببندیم و این میسر نمی شود مگر با کوشش در راه تولید.
در ادامه مراسم، روحانی مجتمع و مداح اهل بیت به ایراد سخن و مداحی پرداختند.

جهت مشاهده گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک کنید.

 
۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۲۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۳,۷۱۳
کد خبر : ۱,۶۶۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید