اخبار

پتروشیمی جم میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

<strong>پتروشیمی جم میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به مجتمع پتروشیمی جم از پروژه ABS/RUBBER پتروشیمی جم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، همزمان با مراسم بزرگداشت ایام دهه فجر و سالروز بهره برداری پتروشیمی جم دوشنبه 21 بهمن 98، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به عسلویه وارد مجتمع پتروشیمی جم شد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به مجتمع پتروشیمی جم از پروژه ABS/RUBBER  پتروشیمی جم بازدید به عمل آورد و نشست تخصصی با حضور گراوند استاندار بوشهر، نماینده مردم شریف عسلویه، دکتراکبر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم به همراه جمعی از مدیران و رؤسای ارشد شرکت پتروشیمی جم انجام شد.
 این بازدید که با هدف ارائه برنامه های پیرامون این پروژه برگزار شد، آخرین روند پیشرفت پروژه توسط مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر پادجم مهندس جعفری فر، در بخش های مهندسی، خرید، سازندگان تجهیزات، اجرا و مسیرهای بحرانی پروژه به بازدیدکنندگان ارائه شد.
مدیر عامل شرکت پلیمر پادجم ضمن ابراز خرسندی از حضور وزیر و مدیران ارشد در پروژه فاز 2 پتروشیمی جم  و توجه ویژه به این پروژه گفت: امیدواریم با توجه به اهمیت این پروژه برای سهامداران، حمایت مالی صندوق به روند رشد مثبت پروژه کمک می کند تا هرچه سریعتر شاهد به ثمر رسیدن پروژه و سودآوری این فاز برای سهامداران و قشر بازنشسته کشوری باشیم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۷
روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۸,۸۵۶
کد خبر : ۱,۶۹۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید