اخبار

مراسم تجلیل از جواد دانشکده کاشانی ، همکار بازنشسته پتروشیمی جم برگزار شد

مراسم تجلیل از جواد دانشکده کاشانی ، همکار بازنشسته پتروشیمی جم برگزار شد
در مراسمی با حضور مدیر منابع انسانی ، روسای واحدها و تنی چند از کارشناسان حوزه منابع انسانی از خدمات جواد دانشکده کاشانی ، همکار بازنشسته این حوزه تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، آئین تجلیل از جواد دانشکده کاشانی همکار بازنشسته حوزه منابع انسانی در محل سالن کنفرانس سایت صنعتی واقع در عسلویه برگزار و با اهدا لوح یادبود از خدمات وی تقدیر شد.
صالح رحیمی ، مدیر منابع انسانی پتروشیمی جم در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات شایسته کاشانی ، گفت: ایشان همواره نقش بزرگ و پیشکسوت را در اداره توسعه منابع انسانی داشته اند و با استفاده از تجربیات ارزنده وی پیشرفتهای قابل توجهی برای سازمان محقق شده است.
رحیمی که در جمع روسای و کارشناسان شرکت سخن می گفت با اشاره به مزایای حضور کارکنان باتجربه، از هر بازنشسته به عنوان آیینه ای برای سازمان یاد کرد و افزود: تکریم و تجلیل از بازنشسته در واقع تکریم خوبی ها و خلق ارزش و انگیزه برای نیروهای جوان است.
وی همچنین برگزاری این مراسم را اقدامی برای یادآوری به پرسنل جوان شرکت برشمرد و تشریح کرد: تکریم و تقدیر از همکارانی که پای به دوران بازنشستگی می گذارند این پیام را برای دیگر پرسنل بهمراه دارد که تلاش و ارزشهای سازمانی هر فرد همواره در دیدرس مدیران ارشد شرکت قرار دارد و در زمان مقتضی به این کوشش ها پاسخ داده خواهد شد.
جواد دانشکده کاشانی که سابقه مدیریت و معاونت توسعه منابع انسانی پتروشیمی جم را در کارنامه خود دارد در پایان مراسم به جمع بازنشستگان پتروشیمی جم پیوست و جایگاه خود در معاونت توسعه منابع انسانی را به مجید نیکوئی فر سپرد.


۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳
روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۳۵۲
کد خبر : ۱,۷۴۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید