اخبار

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان بوشهر با پتروشیمی جم برگزار شد

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان بوشهر با پتروشیمی جم برگزار شد
نشست هم اندیشی اصحاب رسانه استان بوشهر با مدیران پتروشیمی جم برگزار شد و دو طرف به بحث و تبادل نظر در حوزه مسائل رسانه، مسئولیت های اجتماعی و تعامل طرفین در حوزه های گوناگون به ویژه موضع گیری صحیح در دوران نبرد اقتصادی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم ، در این نشست که با دعوت از نماینده رسانه های محلی استان بوشهر، به میزبانی روابط عمومی و با حضور مدیر عامل پتروشیمی جم  در محل سالن کنفرانس این مجتمع صنعتی واقع درعسلویه برگزار شد؛ دو طرف ضمن بررسی مسائل منطقه ای و روش های موثر در تحقق ارتباط پویای رسانه و صنعت ، نقطه نظرات خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی و اقدامات متناسب در جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان را بیان کردند.
مدیر روابط عمومی پتروشیمی جم ضمن تاکید بر اهمیت ارتباط مستمر شرکت با فعالان رسانه ای در استان، همراهی و همدلی رسانه و صنعت در مسیر توسعه اقتصادی و فعالیت شرکتهای پتروشیمی در شرایط تحریم های ظالمانه را خواستار شد.
وی با اشاره به ثبت رکوردهای تولیدی محصولات در پتروشیمی جم گفت: این مهم که شرکتهای پتروشیمی با وجود تحریم ها به تولید حداکثری خود ادامه می دهند نشانه حرکت در مسیر درست است.
لازم به ذکر است، پتروشیمی جم در سال 98 موفق به ثبت رکورد تولید در بخش قابل توجهی از محصولات خود شد و این روند در سال 99 نیز تا کنون ادامه داشته است.
 
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۱۲
روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۴,۹۴۹
کد خبر : ۱,۷۷۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید