اخبار

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم:
پلی‌اتیلن تزریقی پتروشیمی جم در بازار چین بی‌رقیب است

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم:<br /> پلی‌اتیلن تزریقی پتروشیمی جم در بازار چین بی‌رقیب است
مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم گفت: در بازار پلی‌اتیلن سنگین تزریقی چین، زمانی که تقاضا معطوف به تولیدات پتروشیمی جم می‌شود ما حرف اول را می‌زنیم و رقبا قدرت رقابت با ما را ندارند


به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم به نقل از نیپنا، سعید شیردل در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در گفت‌وگو با خبرنگار نیپنا، با بیان اینکه تولید پلیمر پتروشیمی جم در سال 99 نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد کرده است، افزود: به دنبال افزایش 85 درصدی سودآوری شرکت توانستیم برخی از گریدهای خود را توسعه داده و برای نخستین بار وارد بازار کنیم.

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم با اشاره به اینکه پروژه بزرگ ABS - RUBBER این شرکت در سال آینده  وارد مدار تولید می شود، افزود: با اجرای این پروژه 200 هزار تن به ظرفیت پلیمر پتروشیمی جم در بخش ABS و 60 هزار تن به ظرفیت تولید RUBBER اضافه خواهد شد. به این ترتیب از نظر تنوع محصول در زمینه پلی‌استایرن‌ها حدود 10 گرید جدید وارد بازار خواهیم کرد.

شیردل با اشاره به فشاری که در دوسال گذشته به صنعت نفت به دلیل تحریم‌ها وارد شده بود، ادامه داد: با همه محدودیت‌هایی که تحریم برای شرکت‌های پتروشیمی ایجاد کرد با این حال به دلیل کیفیت بالای محصولات پتروشیمی ایران و همچنین مزیتی که در این بخش داریم همیشه مشتری‌های خاص خودمان را داریم.

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم با اشاره به تنوع بازارهای صادراتی محصولات پتروشیمی این شرکت با تشدید تحریم‌ها گفت: تا دوسال پیش یکی از مهمترین بازارهای هدف ما کشور چین بود اما به دلیل تحریم‌ها وابستگی خود را به بازار چین کاهش داده و به سمت سایر بازارها حرکت کردیم.

شیردل با بیان اینکه گرید پایپ CRP100 پتروشیمی جم در حال حاضر با بروج امارات و سابیک عربستان رقابت می‌کند، تصریح کرد: پتروشیمی جم در بخش گریدهای تزریقی حرف نخست را در چین می‌زند، زمانی که عرضه این شرکت در بازار چین باشد معمولا رقبای ما نمی‌توانند عرضه زیادی داشته باشند چرا که تقاضا معطوف به تولیدات ماست.

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم ادامه داد: اغراق نیست اگر بگویم که پتروشیمی جم در برخی از گریدها در بازار لیدر است.

وی گفت: اگرچه تاثیر شیوع کووید-19 بر چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست غیرقابل انکار است، منتهی در همین شرایط درطول برگزاری این نمایشگاه نشست‌های متعددی با فعالان صنعت پتروشیمی داشتیم.

چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست با شعار «کسب‌وکار جهانی» یکشنبه، ۱۹ بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد و امروز (۲۲ بهمن‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴
روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۵۴۵
کد خبر : ۱,۸۰۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید