اخبار

پروژه ساخت رستوران جم صنعت‌کاران با هدف همسان سازی خدمات رفاهی کلنگ زنی شد.

پروژه ساخت رستوران جم صنعت‌کاران با هدف همسان سازی خدمات رفاهی کلنگ زنی شد.
مراسم کلنگ زنی رستوران شرکت جم صنعت‌کاران با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و روسای پتروشیمی جم و جم صنعت‌کاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم در راستای یکسان‌سازی و ارائه تسهیلات و کمک‌های رفاهی، در روزهای پایانی سال 99 با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم و شرکت جم صنعت‌کاران در محل سایت صنعتی این شرکت واقع در عسلویه مراسم کلنگ زنی پروژه ساخت رستوران برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم ضمن ابراز خرسندی از انجام این اقدام عدالت محور گفت: هدف از ساخت این رستوران یکسان‌سازی تسهیلات رفاهی برای کارکنان پیمانکار و رسمی این شرکت است. در سال 99 اقدامات مهمی در این شرکت انجام شد ازجمله چند گام اساسی در طبقه‌بندی دقیق مشاغل، بازبینی حقوق و دستمزد و تسهیلات رفاهی به مرحله اجرا رسیده است و ساخت رستوران نیز در ادامه این مسیر به‌عنوان یکی از اقدامات مهم است

سعیدی همچنین از اتفاقات و اخبار خوب برای کارکنان جم صنعت‌کاران در سال 1400 خبر داد و گفت: با پیگیری هیئت‌مدیره جم صنعت‌کاران و تأیید و تأکید هیئت‌مدیره پتروشیمی جم اقدامات مهمی انجام‌شده و در آینده نزدیک به اهداف خود می‌رسد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۴۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷۳۰
کد خبر : ۱,۸۱۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید