اخبار

کتاب تخصصی روش های نیترات زدایی از آب آشامیدنی و پساب صنعتی منتشر شد.

کتاب تخصصی روش های نیترات زدایی از آب آشامیدنی و پساب صنعتی منتشر شد.
کتاب تخصصی روش های نیترات زدایی از آب آشامیدنی و پساب صنعتی با حمایت شرکت پتروشیمی جم توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم کتاب تخصصی روش های نیترات زدایی از آب اشامیدنی و پساب صنعتی با تالیف مازیار بحیرایی و محبوبه نوروزی چم کریمی و حمایت شرکت پتروشیمی جم توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.
این کتاب که در 15 فصل به بررسی مهمترین چالش های مدیریت دفع پساب های صنعتی و نیز تامین آب مصرفی که موضوع مورد بحث محققین و پژوهشگران می‌باشد پرداخته است.
این اثر نتیجه پژوهش برخی از روش های نیترات زدایی از آب و‌ پساب صنعتی با آنالیز دقیق و مطالعه موارد تجربی بصورت یک منبع قابل استفاده است که در اختیار متخصصین این حوزه در شرکت ها و واحدهای صنعتی قرار می‌گیرد که با مطالعه دقیق این کتاب، می توانند روش متناسب با اقلیم و حجم آب و پساب مورد نظر خود را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است با توجه به عدم وجود هیچ منبع فارسی زبان معتبری در این زمینه، اثر فوق می تواند کمک شایانی به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نماید.
همچنین پیش از این کتاب‌ راهنمای پلی اتیلن 1و 2، کتاب کاربرد عملی تکنیک کروماتوگرافی گاز در صنایع پتروشیمی، کتاب بررسی تاثیر افزودنی‌ها بر تشکیل کُک و کتاب اقتصاد پتروشیمی" انتخاب تکنولوژی در دنیای احاطه شده از کربن" توسط متخصصان پتروشیمی جم به زیور طبع آراسته شده است.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۴۴۷
کد خبر : ۱,۸۲۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید