اخبار

افتتاح سایت تیراندازی با کمان پتروشیمی جم

افتتاح سایت تیراندازی با کمان پتروشیمی جم
همزمان با روز منابع انسانی و به منظور بزرگداشت این روز ، سایت تیراندازی با کمان پتروشیمی جم افتتاح شد.

      به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ سایت تیراندازی با کمان این شرکت،  روز دوشنبه، 23 فروردین ماه سال جاری همزمان با روز منابع انسانی و بمنظور گرامیداشت این روز طی مراسمی با حضور مدیر مجتمع و جمعی از مدیران پتروشیمی جم در محل شهرک مسکونی خلیج فارس شرکت افتتاح شد.

در این مراسم ، شاهد اسدی مسئول هئیت تیراندازی با کمان شهرستان جم به عنوان نماینده فدراسیون تیراندازی ضمن یادآوری تاکید دین مبین اسلام به یادگیری و آموزش این رشته؛ نکاتی در خصوص اهمیت آن در  سلامت جسم و ذهن ، ایجاد تمرکز و تخلیه فشارهای روحی و روانی ناشی از کار و استرس های روزمره را گوشزد کرد.

صالح رحیمی، مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی جم؛ با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن و فعالیت های ورزشی، رشته تیراندازی با کمان را فعالیت ورزشی مناسب توصیف کرد و گفت : با  توجه به اینکه این رشته ورزشی در فضای آزاد و با  فاصله برگزار می شود، یکی از رشته هایی است که با رعایت پروتکل های بهداشتی قابل اجرا خواهد بود و بدین منظور امور ورزش پتروشیمی جم اقدام به طراحی و بهره برداری از این سایت کرده است.

امور ورزش پتروشیمی جم ساعات فعالیت این سایت را همه روزه از ساعت 20 الی 22:30 اعلام و از علاقمندان جهت انجام این ورزش مفرح ، زیر نظر مربی مجرب دعوت کرده است.

 

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷۸۶
کد خبر : ۱,۸۲۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید