اخبار

حضور پتروشیمی جم در سومین دوره بازی‌های جهانی ورزش شرکت‌ها در یونان

حضور پتروشیمی جم در سومین دوره بازی‌های جهانی ورزش شرکت‌ها در یونان
تیم دو میدانی پتروشیمی جم در سومین دوره از بازی‌های جهانی ورزش شرکت‌ها در کشور یونان حضور می یابد.
به گزارش امور ورزش و تربیت بدنی پتروشیمی جم؛ تیم دومیدانی پتروشیمی جم پس از حضور چند باره در مسابقات قهرمانی کارگران کشور و کسب سکوهای متعدد قهرمانی و با توجه به حضور درخشان نمایندگان پتروشیمی جم در دوره‌های قبل و با حمایت مدیریت ارشد سازمان موفق به کسب مجوز حضور در سومین دوره از مسابقات ورزشی شرکت‌های جهان به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شد. 
 
گفتنی است این بازی‌ها هر دو سال یک‌بار برگزار می‌گردد که نمایندگان پتروشیمی جم در دومین دوره از این مسابقات که سال 2018 در لابول فرانسه برگزار شد موفق به کسب 6 مدال رنگارنگ در رشته دومیدانی شدند. 
 
سومین دوره از این مسابقات نیز به میزبانی کشور یونان و در شهر آتن برگزار می‌شود. این بازی‌ها قرار بود در سال 2020 برگزار گردد اما به دلیل اپیدمی کرونا و پس از تعویق چند باره نهایتاً از 14 تا 19مهرماه برگزار می‌شود. 
 
تیم دومیدانی پتروشیمی جم پس از کسب مجوزهای لازم و نهایی شدن برگزاری مسابقات، اردوی آمادگی خود را از اواسط مردادماه در شهر شیراز بر پا کرد. این اردو در سه مرحله مختلف برگزار شد و مرحله نهایی آن نیز طبق برنامه با حضور شش ورزشکار اعزامی از هفتم تا سیزدهم مهرماه در تهران برگزار می‌شود. 
 
اعضای تیم دو میدانی پتروشیمی جم به عنوان نماینده فدراسیون کارگری جمهوری اسلامی ایران حاضر در سومین دوره از بازی های جهانی ورزش شرکت ها، آقایان "احمد فرود"، "هادی خوبیاری"، "مهدی ظفرآبادی"، "محمد قائدزاده"، "حمید نوروزی"، و "حبیب سلیمان شعار" هستند. 
 
در پایان امور ورزش پتروشیمی جم ضمن قدردانی ویژه از مدیریت ارشد این شرکت به جهت حمایت همه جانبه برای حضور در این رویداد جهانی، امیدوار است با کسب نتایج درخشان بتواند نماینده شایسته‌ای برای ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران بوده و با برافراشتن پرچم پتروشیمی جم در میان شرکت‌های بزرگ دنیا شعار «جهانی، متمایز» این شرکت را به گوش جهانیان برساند و گامی موثر در راستای درخشش و ارتقاء برند پتروشیمی جم در میادین بین‌المللی بردارد. 
 
۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۴۷
کد خبر : ۱,۸۸۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید