اخبار

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی:

صنعت پتروشیمی می‌تواند اقتصاد ایران را احیا کند

صنعت پتروشیمی می‌تواند اقتصاد ایران را احیا کند
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران گفت: صنعت پتروشیمی نعمتی است که خدا به این کشور داده و می‌تواند اقتصاد ما را احیا کند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، احمد مهدوی در نشست با اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل و جمعی از مدیران پتروشیمی جم عنوان کرد: ما کمیسیون صنایع را به خودمان خیلی نزدیک می‌دانیم و احساس می‌کنیم که مشکلات را درک می‌کند، توقع این است که به ما کمک شود چرا که اگر شما ما را پشتیبانی نکنید دچار مشکل می‌شویم. 
 
وی ضمن تشکر از اعضای کمیسیون صنایع و هیئت رئیسه مجلس و فراکسیون توسعه صادرات گفت: راه‌اندازی واحد PDH پتروشیمی جم به تولید خاویار پتروشیمی کمک می‌کند، یعنی از طرح‌های پیشران با ارزش افزوده است. 
 
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ضمن تبریک به دکتر علیزاده، مدیرعامل پتروشیمی جم بیان کرد: با شناختی که از ایشان داریم و دلسوزی و روابط خوب ایشان با مسئولین کشور، قطعا منشا خیر هستند. 
 
مهدوی خاطرنشان کرد: ایشان از جنس مردم هستند و پیش از این تلاش و دلسوزی و فعالیت ایشان را در کسوت نمایندگی مجلس و دیگر جایگاه‌هایی که حضور داشته‌اند دیده‌ایم. ان‌شالله با این دلسوزی ویژه در مجموعه زحمتکش و پرتلاش جم نیز موفق و سربلند باشند. 
 
وی با اشاره به تحریم و مسائل و مشکلات ناشی از آن اظهار کرد:  اگر از صنعت پتروشیمی حمایت شود تا ده سال دیگر نیازی به ارز نفت وجود ندارد و ارز پتروشیمی‌ها حداقل 60 الی 70 درصد نیاز کشور را تامین می‌کند و مشکلات تحریم به حداقل می‌رسد. 
 
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی یادآور شد: صنعت پتروشیمی به عنوان راه نجات و لوکوموتیو حرکت اقتصادی کشور می‌تواند نقش ایفا کند به شرطی که حرف‌ها و نیازهای ما را درک کنند.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲۹۲
کد خبر : ۱,۸۹۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید