اخبار

درخشش پتروشیمی جم در رقابت‌های جهانی آتن ۲۰۲۱

درخشش پتروشیمی جم در رقابت‌های جهانی آتن ۲۰۲۱
تیم دو میدانی پتروشیمی جم برای حضوری پر قدرت و افتخار آفرین در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش شرکت‌ها ۲۰۲۱ آماده شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم، تیم دومیدانی پتروشیمی جم به نمایندگی از کشور ایران برای شرکت در این دوره از رقابت‌های ورزش‌های جهانی کارگران به کشور یونان اعزام شده است. 
 
در این دوره از بازی‌های جهانی ۷۰ ورزشکار مرد و زن ایرانی در قالب ۱۴ تیم در ۶ رشته ورزشی شنا، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، دو میدانی، فوتبال و دارت به رقابت می‌پردازند که ۶ نفر از دو میدانی‌کاران این ترکیب از شرکت پتروشیمی جم موفق به راهیابی به این مسابقات جهانی گردیده‌اند. 
 
کسب پنج مدال رنگارنگ در روز نخست
 
در روز اول از سومین دوره از مسابقات جهانی شرکت‌ها، دوندگان پتروشیمی جم موفق به کسب پنج مدال رنگارنگ شدند. 
 
حبیب سلیمان شعار، رئیس امور ورزش پتروشیمی جم و سرپرست تیم اعزامی در این باره گفت: مسابقات رشته دو میدانی در سه روز و در ورزشگاه المپیک شهر آتن برگزار می‌شود که ورزشکاران پتروشیمی جم در روز نخست موفق به کسب ۵ مدال در مواد مختلف (دو طلا، یک نقره و دو برنز) شدند.
 
وی افزود: امیدوار هستیم طی دو روز باقی مانده بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.
 
ورزشکاران تیم دومیدانی پتروشیمی جم آقایان هادی خوبیاری، مهدی ظفرآبادی، حمید نوروزی، حبیب سلیمان شعار، و محمد قائدزاده هستند که با مربیگری حمید نوروزی و محمد قائدزاده به سرپرستی حبیب سلیمان شعار در مسابقات ۲۰۲۱ آتن حضور یافته‌اند.
 
گفتنی است، حدود ۴۰۰۰ ورزشکار از ۳۵ کشور در این بازی‌ها حضور دارند و کاروان ورزشی ایران با تعداد نفرات محدود و به صورت کیفی به رقابت‌ها اعزام شده‌اند. 
 
این مسابقات مطابق زمان‌بندی از ساعت ۹ صبح در ورزشگاه پاناتنائیک روز پنجشنبه آغاز شده و تا عصر روز شنبه ادامه دارد.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۲۳:۱۳
تعداد بازدید : ۴۲۷
کد خبر : ۱,۸۹۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید