اخبار

بازدید مدیران ارشد بانک ملت از مجتمع پتروشیمی جم

بازدید مدیران ارشد بانک ملت از مجتمع پتروشیمی جم
مدیرعامل و مدیران ارشد بانک ملت از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند. 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، پس از این بازدید نشست هم‌اندیشی مدیران بانک ملت با دکتر محمدسجاد سیاهکارزاده، عضو موظف هیئت مدیره و سایر مدیران پتروشیمی جم برگزار شد. 
 
عضو هیئت مدیره پتروشیمی جم در این نشست ضمن خوشآمدگویی به مدیران بانک ملت عنوان کرد: پتروشیمی جم از منظر ارزش بازاری مجموعه‌ای معظم در منطقه عسلویه به حساب می‌آید که به لحاظ زنجیره ارزش و محصولاتی که دارد در سطح کشور ممتاز است. 
 
محمدسجاد سیاهکارزاده افزود: همچنین فارغ از مسائل اقتصادی و مالی، ذینفعان اصلی پتروشیمی جم بازنشستگان هستند که همه ما به نوعی با این مجموعه اتصال و ارتباط داریم.

۶۷

 
تمرکز بر حوزه انرژی و پتروشیمی
 
مدیرعامل بانک ملت اظهار کرد: امروز از پروژه‌های مختلف پتروشیمی بازدید کردیم و دیدن توان و تلاش متخصصان و مهندسان داخلی باعث عزت و غرور ما شد.
 
رضا دولت‌آبادی افزود: رویکرد بانک ملت در فصل جدید کاری تمرکز بر مباحث و حوزه‌های انرژی و پتروشیمی است، و با همین نگاه و به عنوان اولین ماموریت تیم اصلی که ارکان اصلی تصمیم‌گیری بانک ملت هستند به پتروشیمی جم آمده‌ایم تا با این رویکرد خیلی بهتر از گذشته نقش خود را در این صنعت ایفا کنیم. 
 
گفتنی است در این نشست در خصوص منابع ارزی، سرمایه‌گذاری، صندوق توسعه و زمینه‌های همکاری در صنعت پتروشیمی مذاکراتی انجام شد.

۷۸
۸۷

۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۹:۲۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۱۳
کد خبر : ۱,۹۱۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید