اخبار

معرفی گرید شاخص BL4 تولیدی پتروشیمی جم

معرفی گرید شاخص BL4 تولیدی پتروشیمی جم
گرید HM8355 تولیدی شرکت پتروشیمی جم نماد استواری و استحکام فنی

 

گرید HM8355  تولیدی شرکت پتروشیمی جم نماد استواری و استحکام فنی است. در پروژه ای مشترک بین موسسه اندیشه برتر میران و واحد بازرگانی شرکت پتروشیمی جم مقایسه ای میان انواع گریدهای پلی اتیلنی خارجی موجود در بازار ایران و این گرید صورت گرفت. مطابق استاندارد D5571ASTM بشگه های 220 لیتری بایستی حاوی محلول 10 درصد Lgepal  بوده و در دمای 50 درجه سانتی گراد به مدت 336 ساعت زیر بار 523 کیلوگرمی قرار گیرند. این آزمون برای این گرید و برخی از گریدهای مشابه خارجی در تیر و مردادماه 1389 انجام گرفت.

در کمال ناباوری 2 گرید معروف خارجی مخصوص ظروف بادی بزرگ در کمتر از چند ساعت در زیر بار دچار تابیدگی گردیدند. این در حالی است که بشگه های تولیدی از گرید BL4 پتروشیمی جم در زیر بار 523 کیلوگرمی پس از 3 ماه همچنان در حال استقامت بود.

تحسین، تقدیر و تشکر از متخصصان شرکت پتروشیمی جم که برای اولین بار این گرید را با چنین خواص مطلوبی در داخل کشور تولید نموده اند بر ما واجب است.به کلیه تولید کنندگان داخلی که تولیدات ظروف بادی را در دستور کار دارند پیشنهاد می گردد به منظور تقویت روحیه خودباوری در کشور از این ثمره ملی استفاده نمایند. 

 

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۰۲۶
کد خبر : ۶۴۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید