اخبار

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و خانم دکتر عطاریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پتروشیمی جم بازدید نمودند.
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و خانم دکتر عطاریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در هفته دولت  به همراه هیئت همراه و استاندار بوشهر در سفر خود به استان بعدازظهر شنبه مورخه 93/06/08 از پتروشیمی جم بازدید کردند و صنعت پتروشیمی را اولویت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری عنوان نمودند.
دکتر ربیعی با حضور در کارکنان شرکت پتروشیمی جم  به ایراد  خصایص خلاقی و کاری شهید رجایی پرداخت و گفت: شهید رجایی نمونه بارز خدمت صادقانه و خالصانه، و دولت ایشان نیز دولتی مردمی بود و دولت یازدهم نیز در راستای همین منش حرکت می کند.
ایشان در ادامه به پوشش دهی سازمان تأمین اجتماعی در سرتاسر  کشور بویژه استان بوشهر اشاره نمود و این آمار را تا بیش از 80 درصد عنوان و تأکید کرد که کارفرمای اصلی، کارگران زحمتکش بازنشسته در مناطق مختلف کشور به خصوص مناطقی با شرایط سخت می باشند.
وی در ادامه در خصوص سرمایه گذاری ها در بخش های مختلف به صنعت گاز، نفت و پتروشیمی اشاره کرد و  اظهار داشت در حال حاضر باتوجه به پتانسیلهای کشور می توان در این حوزه ها سرمایه گذاری کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شرایط و وضعیت پتروشیمی جم تصریح کردند: پتروشیمی جم ازشرکت های موفق در صنعت پتروشیمی است و عملکرد بسیار خوبی داشته است. ایشان چنین اظهار نمودند گزارشهای و اخبار پروشیمی جم را با دقت زیادی پیگیری می کنم و شما کارکنان و مدیران جم  موقعیت ویژه ای در بین شرکتهای مختلف صندوق بازنشستگی دارید و امیدواریم با استفاده از پتانسیل مدیریت این شرکت در حوزه پتروشیمی سرمایه گذاری گسترده ای داشته باشیم و این یکی از حوزه های استراتژیک سرمایه گذاری است. ایشان همچنین تأکید کرد: صنعت پتروشیمی اولویت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری است.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب ١٠٠٠ میلیارد تومان برای احداث فاز دوم پتروشیمی جم خبر داد و خاطرنشان کرد: احداث فاز دوم پتروشیمی جم با اعتبار یک هزار میلیارد تومان به تصویب رسیده که امیدواریم شاهد شکوفایی این مجموعه باشیم. با راه اندازی این فاز از پتروشیمی بیش از ٥٠٠ شغل ایجاد میشود و انتظار داریم تا سه سال آینده به بهره برداری رسد.
دکتر ربیعی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید، گفت: دولت تدبیر و امید با نهایت تلاش خود در عرصه های مختلف در ایجاد آرامش و کم کردن ناراحتی ها و تنشها اقدامات ارزشمندی انجام داده و این امر در روحیات و آرامش مردم نمود پیدا کرده است.

ایشان در پایان بازدید خود از شرکت پتروشیمی جم از کنترل روم واحد بزرگ الفین، از نزدیک مشکلات و عظمت کار پرسنل  را رصد کرد و از زحمات بی دریغ کارکنان این مجموعه تشکر و قدردانی نمود.

مهندس بهشتیان مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم نیز در این دیدار ضمن عرض تبریک هفته دولت و خوش آمد گویی به  وزیر و هیئت همراه به مسائل و مشکلات  با محورهای زیرساختی و سکونت کارکنان در منطقه عسلویه اشاره نمود.

۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۸:۱۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۱۷۶
کد خبر : ۶۵۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید