اخبار

مهندس بهشتیان: بزرگترین خوشحالی ما فروش تولیدات جم در بازار داخل است.

مهندس بهشتیان: بزرگترین خوشحالی ما فروش تولیدات جم در بازار داخل است.
مهندس بهشتیان در حاشیه برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نشستی با موضوع بحث و بررسی پیرامون مدیریت بازار داخلی صنعت پتروشیمی سخنرانی کرد.

در اولین روز افتتاح نمایشگاه ایران پلاست نشستی با حضور مهندس شعری مقدم معاون وزیر، مهندس خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر مهدوی دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی و برخی مدیران اتحادیه های صنفی مرتبط با صنعت پتروشیمی به دعوت NPC با موضوع بحث و بررسی پیرامون مدیریت بازار داخلی صنعت پتروشیمی در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

 در این نشست آقای مهندس بهشتیان مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم با ذکر نکاتی در خصوص بورس گفت: بورس نیاز به گزارشهای عمیق تر و کاملتری داشته و احتیاج به بازنگری بیشتری دارد. واقعیت این است که شرایط کسب و کار  کشور شرایط مناسبی نیست و ایران در رده  144 و یا به تعبیری 152 جهانی قرار دارد و این به مفهوم کار در شرایط بسیار سخت است. در حقیقت در ایران عوامل مختلف شرایطی را مهیا می کنند که تولید محصولات با مشکل مواجهه شود و این به مثابه حرکت در باتلاق یا شنا در جهت خلاف آب می باشد.
مدیر عامل پتروشیمی جم ادامه داد:  بهبود و توسعه در این مسیر حضور و حمایت گسترده شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان نقش حاکمیتی را می طلبد و از مدیران ارشد NPC انتظار می رود در این مسیر نقش خود را پر رنگ تر نمایند.
همچنین در مورد تامین مناسب بازار داخلی نیاز به هماهنگی کامل بین شرکت های تولید کننده با نظارت NPC و انجمن های صنفی از جمله انجمن کارفرمایی  است که امیدواریم در این بخش از سوی سایر پتروشیمی ها نیز همکاری مناسبی صورت گیرد.
بهشتیان در پایان گفت: بزرگترین خوشحالی ما این است که محصولات تولیدی را در بازار داخل به فروش برسانیم تا مصرف کنندگان داخلی با مشکل کمتری مواجهه شوند و در قدم آخر بتوانیم محصولات را صادر کنیم و این اتفاق خوشایند با حضور شرکت ملی صنایع پتروشیمی خواهد افتاد.

۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۸:۰۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۶۶۵
کد خبر : ۶۶۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید