اخبار

مهندس بهشتیان: هویت ما در کنار هم بودن ماست

مهندس بهشتیان: هویت ما در کنار هم بودن ماست
مهندس بهشتیان در در جمع مدیران منابع انسانی پتروشیمی های منطقه پارس حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مهندس بهشتیان امروز صبح در جمع مدیران منابع انسانی پتروشیمی های منطقه عسلویه در دومین نشست کارگروه ((عملیاتی سازی نقش های راهبردی منابع انسانی در صنعت پتروشیمی)) اظهار داشت:
نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه سازمان است و ایران از این حیث و نیز منابع غنی در صنعت پتروشیمی در سطح بین الملل منحصر به فرد است.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در ادامه افزود:
صنعت پتروشیمی پیشگام صنعت در کشور است و سرمایه انسانی است که می تواند جایگاه این صنعت را حفظ کند و اصلی ترین عامل و بازدارندگی ما ندیدن این سرمایه مهم در سازمان می باشد.
وی افزود:
 در صنعت پتروشیمی در بخش سرمایه انسانی ما چالش هایی داریم ولی با همفکری در این جلسات میتوانیم این چالش ها را برطرف و این منبع مهم را تقویت کنیم.
مدیرعامل پتروشیمی جم  یاد آور شد:
منطقه پارس جنوبی در بخش منابع انسانی  در جایگاهی که شایسته آن است قرار ندارد و می بایست به نحوی برنامه ریزی می شد که همه مشتاق به کار در این منطقه باشند.
بهشتیان در ادامه گفت: ما در پتروشیمی جم سعی در ایجاد ظرفیت هایی نموده ایم و از اشتراک گذاشتن آن با دیگر شرکت های منطقه استقبال خواهیم کرد.
وی خطاب به مدیران منابع انسانی حاضر در جلسه گفت:
هر امکاناتی که ما در منطقه داریم بهتر آن است با نگاه جمعی از آنها استفاده کرد چرا که هویت ما با در کنار هم بودن معنی پیدا می کند.
بهشتیان در ادامه به حدیث و آیه قرآنی "یداللَّه مع الجماعه"و "وامرهم شورا بینهم"‬‎ استناد نمود و گفت: فرهنگ ایرانی، فرهنگ جمعی است و ما وقتی با هم باشیم شیطان در جمع ما حضور پیدا نمی کند.

۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۳۴۰
کد خبر : ۶۷۷
کنگان
۱۳۹۳/۰۸/۰۱ Iran
10
0
0

درود بر مهندس بهشتیان


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید