اخبار

بازدید فرماندار و اعضای شورای تامین عسلویه از پتروشیمی جم

بازدید فرماندار و اعضای شورای تامین عسلویه از پتروشیمی جم
فرماندار و اعضای شورای تامین عسلویه در روز دوشنبه 5 آبان ماه در پتروشیمی جم حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، فرماندار عسلویه ظهر امروز در نشست شورای تامین  اظهار داشت: مهندس بهشتیان از افراد با سابقه و یکی از مدیران خوشنام انقلاب هستند و مایه مباهات است که چنین مدیری سکان هدایت این شرکت را به عهده دارد.
وی در ادامه گفت: تلاش خستگی ناپذیر کارکنان پتروشیمی جم و به تبع آن منافع حاصله از خدمات پتروشیمی در درآمد ملی کشور بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: همراهی مردم و مسئولین و مجموعه شورای تامین، باعث شد، شهرستان عسلویه در بین 10 شهرستان به عنوان امن ترین شهرستان استان ارزیابی شود و این عنوان بدون همراهی مردم و مسوولین امکان پذیر نیست و از این حیث تلاش شورای تامین قابل تقدیر است.
وی گفت: مردم این منطقه میزبان خوبی برای صنعت هستند و صنعت در مسوولیت های اجتماعی در حوزه های آموزشی، عمرانی و فرهنگی تاکید بیشتری داشته باشد.
اسماعیلی خطاب به مدیران شرکت پتروشیمی جم گفت: چشم ایرانیان و ایران دوستان به زحمت شما دوخته است و ما سعی می کنیم هرچه در توان داریم بگذاریم تا امنیت این منطقه برقرار شود.
وی با تاکید بر حفظ محیط زیست و مناطق پیرامونی یادآور شد: محیط زیست عسلویه دغدغه همیشگی مردم منطقه است و در این زمینه شرکت پتروشیمی جم تلاش هایی صورت داده و نیاز است که جدی گرفته شود.

۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۲۶۱
کد خبر : ۶۸۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید