اخبار

مراسم خاکسپاری و تشییع حادثه دیدگان جم صنعت کاران

مراسم خاکسپاری و تشییع حادثه دیدگان جم صنعت کاران
مدیر عامل و مدیران پتروشیمی جم در مراسم خاکسپاری و تشییع مرحومان حسین حیدری و محمود جعفری حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، بعد از ظهر پنج شنبه مدیران شرکت شامل آقایان متینی، طاهر کردی، پارسا فر و مددیان همراه با مدیر عامل در مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم محمود جعفری در شهر اهل (ahel) از بخش اشکنان از توابع شهرستان لامرد استان فارس حضور یافتند و ضمن قرائت فاتحه به ایشان ادای احترام کردند.
این گزارش می افزاید: بعد از ظهر یکشنبه نیز مدیران شرکت شامل آقایان ملکوتی، قدیریان، مددیان و طاهر کردی همراه با مدیر عامل بر سر خاک مرحوم حسین حیدری در یزدانشهر در ۴ کیلومتری مرکز شهر نجف‌آباد در استان اصفهان حاضر شده و با قرائت فاتحه برای بازماندگان طلب صبر نمودند.
مدیران و مدیر عامل پتروشیمی جم در مراسم سومین روز درگذشت مرحوم حسین حیدری جهت تسلی خاطر بازماندگان در مراسم ایشان حاضر و به آنها تسلیت گفته و برای آن مرحوم طلب مغفرت و آمرزش نمودند.
همچنین جمعی از کارکنان شرکت پتروشیمی جم و جم صنعتکاران با دو دستگاه اتوبوس در مراسم مرحوم محمود جعفری در شهر اهل و جمعی دیگر با یک دستگاه اتوبوس از کارکنان نامبرده در مراسم مرحوم حسین حیدری در شهر یزدانشهر حضور یافتند و با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

فوت مرحوم حسین حیدری و محمود جعفری 2  

فوت مرحوم حسین حیدری و محمود جعفری 1

۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۶:۱۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۴۴۵
کد خبر : ۶۸۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید