اخبار

حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل NPC در پتروشیمی جم

حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل NPC در پتروشیمی جم
معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، بعد از ظهر چهارشنبه معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه دومین اجلاس مدیران طرح های پتروشیمی در فاز دوم عسلویه  به همراه مدیرعامل پاسارگاد از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند.

شعری مقدم و هیئت همراه ضمن بازدید از ساختمان سر درب، درمانگاه، فضای سبز و سالن آپادانا در نشست صمیمی با مدیران پتروشیمی جم اظهار داشت: مهندس بهشتیان از مدیران با سابقه این منطقه است و دارای تجربه مدیریتی بالایی است و این منطقه باید از تجربیات ایشان به خوبی بهرمند شود.

در ادامه مدیرعامل پاسارگاد با اشاره به جابجایی کمپ موقت افزود: در جابجایی کمپ موقت با مشکل درمانگاه مواجه هستیم و باید در اسرع وقت این مشکل برطرف شود تا سلامت کارکنان در این منطقه تضمین باشد.

مدیرعامل پتروشیمی جم در این نشست اظهار داشت: به دلیل بحث بهداشت، ایمنی و سلامت کارکنان پتروشیمی منطقه در صورت نیاز و تا مرتفع شدن محل مناسب جهت استقرار درمانگاه کارکنان پتروشیمی منطقه ، پتروشیمی جم با در نظر گرفتن تمام جوانب آمادگی خود را  جهت انتقال موقت تجهیزات درمانگاه کمپ و ارائه خدمات به کارکنان منطقه اعلام می کنیم.

بهشتیان با اشاره به تکمیل سالن آپادانا تصریح کرد: فضای جدید و امکاناتی که پتروشیمی جم ایجاد کرده مختص پتروشیمی جم نیست و با در نظر گرفتن جوانب حراستی و ایمنی در اختیار تمام پتروشیمی های منطقه قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است کمپ موقت پتروشیمی ها به دلیل ایجاد پتروشیمی های جدید در حال تخلیه است.

 

بازدید معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 

 

۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۵۲۲
کد خبر : ۶۹۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید