اخبار

مهندس قاسمی :همه کارهای ما دریکی ازبزرگترین الفین های جهان باید جهانی باشد

مهندس قاسمی  :همه کارهای ما دریکی ازبزرگترین الفین های جهان باید جهانی باشد
وقتی در شرکتی کار میکنیم که عنوان بزرگترین الفین جهان را به یدک می کشد باید همه چیز ما در این مجموعه جهانی باشد.
به گزارش روابط عمومی پتروشمی جم مهندس قاسمی شهری با اشاره به انتصاب ایشان به عنوان رئیس مجتمع پتروشیمی جم در جمع کارکنان و مدیران مجتمع افزود: انشاالله بتوانم اعتماد مدیرعامل محترم را پس دهم و ما به عنوان کارمند دولت خدمتگزار نظام هستیم و در هر سنگری باشیم قصد داریم طوری عمل کنیم که انشالله وقتی از این مجتمع رفتیم مثل مهندس پاکروان آرزوی توفیق کنید.
وی در ادامه با اشاره به سمت مهم ریاست مجتمع گفت: هر زمانی که در این مجتمع بزرگ کارایی نداشتم خودم از این مجموعه خواهم رفت که شرمنده همکاران نشوم.
رئیس مجتمع پتروشیمی جم تصریح کرد: مهندس پاکروان در دوران ریاست مجتمع پتروشیمی جم زحمت زیادی کشیده اند و از تجارب ارزنده ایشان در این مجتمع استفاده خواهیم کرد و با کار تیمی جلو خواهیم رفت.
وی افزود: بحث حرفه ای گری در مجتمع های پتروشیمی بحثی است که ناگزیر هستیم در سطح شرکت، مجتمع و منطقه به این سمت برویم و در پتروشیمی جم به دلیل بزرگ بودن آن زیر ذره بین هستیم و همیشه بهترین و بزرگترین در دید همه است.
قاسمی شهری با تاکید بر دیدگاه زیست محیطی که باید در منطقه پارس جنوبی حاکم باشد تصریح کرد: خواهشی که از مدیران و کارکنان دارم این است که تولید خوب است ولی باید دیدگاه زیست محیطی را در مجتمع حاکم کنیم و به سمت تولید پاک امن و ایمن (اعم از امنیت اجتماعی، شغلی و ایمنی) گام برداریم.
مهندس قاسمی در پایان گفت: با استفاده از خرد جمعی و شان منطقه و مجتمع است که می توانیم روشها را بهبود بخشیم  و روشهای جدید را پیاده سازی کنیم و با اطمینان شرکت های منطقه زمانی ما را به عنوان الگو در تمام زمینه ها خواهند شناخت.

مهندس قاسمی شهری:  همه کارهای ما در یکی از بزرگترین الفین های جهان باید جهانی باشد

۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۴۴۱
کد خبر : ۶۹۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید