اخبار

جانشین امور اشتغال منطقه ویژه: در حال حاضر پتروشیمی های منطقه از جم الگو می گیرند

جانشین امور اشتغال منطقه ویژه: در حال حاضر پتروشیمی های منطقه از جم الگو می گیرند
پتروشیمی جم یکی از بزرگترین پتروشیمی ها در جهان و منطقه است و چشم پتروشیمی ها جهت الگو گرفتن به جم است و توقع داریم پتروشیمی جم همین تعاملی که شروع کرده را ادامه دهد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، امروز صبح آزمون استخدامی در مجتمع پتروشیمی جم با حضور بازرسان منطقه ویژه (سپهریان و شیخیانی کارشناس بازارکار و نوربخش کارشناس اشتغال)، مهندس قاسمی مدیر مجتمع و دکتر پارسا فر مدیر منابع انسانی برگزار شد.
جانشین امور اشتغال منطقه ویژه با هیات همراه صبح امروز ضمن بازدید از برگزاری آزمون استخدامی در مجتمع پتروشیمی جم اظهار داشت:یکی از اصول توسعه، تعامل با منطقه پیرامونی است و  شرکت ها برای اینکه بتوانند تولیدی پایدار داشته باشند باید به سمتی حرکت کنند که ذینفعان این منطقه را آموزش داده و امکانات آنان را توسعه دهند و بی شک مهمترین عاملی که میتواند به توسعه منطقه و پایداری تولید کمک کند توسعه و آموزش نیروی انسانی منطقه است.
وی تاکید کرد: ما باید از حداقل زیر ساخت ها برای توسعه و آموزش نیروی انسانی منطقه استفاده کنیم و این زیر ساختها باید توسعه یابد از این روی پتروشیمی جم در حوزه آموزش نیروهای خود و پیمانکاری موفق عمل کرده و همچنین در آموزش نیرو های بومی نیز مشارکت خوبی از پتروشیمی جم شاهد بوده ایم.
موسوی زاده با اشاره به جایگاه ویژه پتروشیمی جم در جهان و منطقه افزود: پتروشیمی جم یکی از بزرگترین پتروشیمی ها  در جهان و منطقه است و چشم پتروشیمی ها جهت الگو گرفتن به جم است و توقع داریم پتروشیمی جم همین تعاملی که شروع کرده را ادامه دهد.
وی با اشاره به تاسیس و بهره برداری 30 طرح پتروشیمی در منطقه پارس جنوبی تصریح کرد: برای استخدام نیرو های متخصص و بومی باید برنامه های خاصی را ترتیب دهیم و لذا برویم به سمتی که منطقه ما ایمن و امن باشد و به دلیل فشردگی و تخصصی بودن کار باید نیروی متخصص تربیت شود و امیدواریم تداوم این روند را توسط پتروشیمی جم شاهد باشیم.
وی در پایان گفت: با درایت و مدیریتی که از مدیرعامل پتروشیمی جم سراغ دارم مطمئنا ارتباط  جم در زمینه آموزش با منطقه تنگاتنگ هم خواهد شد.

آزمون

۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۲,۳۸۵
کد خبر : ۷۰۷
yhm
۱۳۹۳/۰۹/۱۷ Iran
7
2
6

با سلام خدمت شما لطفا در جذب نیروهای بومی نظر ویژهای داشته باشین

هادی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹ Iran
10
3
3

با سلام انشالله که دیگر شرکت های صنعتی از این روند وحرکت استقبال و در روند محرومت زدایی استان در آموزش و اشتغال مشارکت کنند. با تشکر


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید