اخبار

برگزاری کلاس ایمنی مخصوص مدیران در سه شنبه های هر هفته

برگزاری کلاس ایمنی مخصوص مدیران در سه شنبه های هر هفته
رییس ایمنی و آتش نشانی: با دستور رئیس مجتمع مقرر شد از این پس روزهای سه شنبه هر هفته برنامه آموزشی با موضوع ایمنی و آتش نشانی در جلسات صبحگاهی برای مدیران و سرپرستان برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، صبح امروز رئیس ایمنی و آتش نشانی درجلسه صبحگاهی مجتمع با پخش فیلم آموزشی از حادثه آتش سوزی و انفجار در یک شرکت فرضی مسائل آموزشی، ایمنی و توجه به آن را با توضیحاتی ارائه نمود.
رضا عنایتی در حاشیه این جلسه به خبرنگار ما گفت: با دستور رئیس مجتمع مقرر شد از این پس روزهای سه شنبه هر هفته برنامه آموزشی با موضوع ایمنی و آتش نشانی در جلسات صبحگاهی برای مدیران و سرپرستان برگزار شود.
عنایتی با تاکید بر آموزش ایمنی در حین انجام کار توسط مدیران و سرپرستان یادآور شد: حسن این جلسات آموزشی این است که بحث ایمنی و خطرات احتمالی در کار در ذهن مدیر خواهد ماند و خطرات اطراف واحد ها را خواهد دید.
رئیس ایمنی و آتش نشانی مجتمع پتروشیمی جم در ادامه گفت: در صورتی که مدیران و سرپرستان مجتمع همکاری نمایند این موضوع به واحد های زیر دست تسری پیدا می کند و سایر افرادی که مجری کار هستند ایمنی را رعایت می کنند.
این مسئول در ادامه با اشاره به آموزش میهمانان موقت و بازدید کننده گان اظهار داشت: در این رابطه فیلمی تدارک دیده ایم با همکاری حراست و روابط عمومی برای میهمانان موقت و بازدید کنندگان به نمایش گذاشته خواهد شد.
عنایتی تصریح کرد: هرکس به هر نوعی در این مجتمع به استخدام درآید در قالب روز مزد و یا قرارداد معین باید در کلاس های مخصوص ایمنی شرکت نماید و بعد از شرکت در کلاس ایمنی برای آنها گیت پاس صادر شود و  پس از آن می تواند در مجتمع تردد و به کار مشغول شود.

۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۸۴۷
کد خبر : ۷۱۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید