اخبار

صدور نخستین محموله پتروشیمی جم به کشور بلژیک

صدور نخستین محموله پتروشیمی جم به کشور بلژیک
مهندس فراهی سرپرست بازاریابی و فروش از صدور اولین محموله محصولات به کشور بلژیک خبر داد.
هفته آینده نخستین محموله به وزن ۲ هزار تن پلی اتیلن سبک خطی در بسته بندی 'سی بالک' از مجتمع پتروشیمی جم توسط کشتی به کشور بلژیک صادر خواهد شد.
به گزارش ایرنا ،محسن فراهی سرپرست بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی جم  با بیان این مطلب و حضور این شرکت در بیست و  چهارمین دوره نمایشگاه پلاست اوراسیا گفت: حضور در این رخداد، با راه اندازی مجدد مسیر دریایی صادرات محصولات پتروشیمی به بازار ترکیه مصادف شده است.
'محسن فراهی' با اشاره به مذاکرات صورت گرفته در طول برگزاری این نمایشگاه گفت: خوشبختانه این مذاکرات به نتایج مهمی منجر شد که از جمله آن آغاز صادرات مجدد محصولات پتروشیمی جم در حجم قابل توجه به بازار اروپا می باشد که پیش از این، به دلیل تحریم ها این صادرات متوقف شده بود.
فراهی با اشاره به اینکه تا یک هفته آینده نخستین محموله به وزن ۲ هزار تن پلی اتیلن سبک خطی در بسته بندی 'سی بالک' از مجتمع پتروشیمی جم توسط کشتی به کشور بلژیک صادر خواهد شد، افزود: این موضوع آغازی دوباره برای افزایش صادرات غیرنفتی و محصولات پتروشیمی از ایران به اروپا خواهد بود.
وی با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با شرکت های علاقه مند ترکیه ای برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران گفت: در نمایشگاه دو شرکت ترکیه ای برای سرمایه گذاری در تولید محصولات پتروشیمی در ایران ابراز علاقه کردند و قرار شد مذاکرات تا زمان حصول نتیجه بین دو طرف ادامه یابد.
سرپرست بازاریابی و فروش مجتمع پتروشیمی جم تصریح کرد: در مجموع بیست و چهارمین دوره نمایشگاه پلاست اوراسیا که در استانبول ترکیه برگزار شد، نتایج مثبت بسیاری برای صنعت پتروشیمی در برداشت و امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد به بار نشستن مذاکرات صورت گرفته در این نمایشگاه باشیم.
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۶۳۷
کد خبر : ۷۱۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید