اخبار

قهرمانی تیم فوتبال پتروشیمی جم در لیگ برتر استان و راه یابی به لیگ دسته سوم کشور

قهرمانی تیم فوتبال پتروشیمی جم در لیگ برتر استان و راه یابی به لیگ دسته سوم کشور
تیم فوتبال پتروشیمی جم با کسب 36 امتیاز ضمن قهرمانی در لیگ برتر استان به رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور در فصل آینده صعود نمود.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، در هفته پایانی لیگ برتر استان بوشهر دو تیم پتروشیمی جم و سپاهان بوشهر عصر پنج شنبه در ورزشگاه تختی خورموج به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی یک بر یک پایان یافت تا تیم پتروشیمی جم با کسب 36 امتیاز ضمن قهرمانی در لیگ برتر استان به رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور در فصل آینده صعود نماید.
این قهرمانی در حالی رقم خورد که تیم پتروشیمی جم اولین حضورش را در لیگ استان تجربه می کرد و با قهرمانی در نیم فصل رقابتها خودش را به عنوان پدیده ای نو ظهور معرفی کرد و با کسب نتایج مطلوب در نیم فصل دوم صدرنشینی خود را ادامه داد و سرانجام با شایستگی به مقام قهرمانی دست یافت.
تیم سرخپوشان برازجان دیگر مدعی این رقابتها 4 بر 2 پویا دیلم را شکست داد و با 35 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.
بدین ترتیب تیم پتروشیمی فصل آینده نماینده استان در رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور خواهد بود و تیم های پویا دیلم و توحید بوشهر از لیگ برتر استان سقوط کردند.
عباس مزارعی سرمربی تیم فوتبال پتروشیمی جم که به عنوان بهترین سرمربی لیگ برتر استان معرفی شد، بعد از قهرمانی در لیگ برتر استان از حمایت مجموعه شرکت قدردانی کرد و گفت: حمایت هیات فوتبال و مجموعه پر تلاش پتروشیمی جم مهمترین عامل در قهرمانی لیگ برتر استان و سعود به لیگ دسته سوم بود.

 

 

۱۱ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۵۹۶
کد خبر : ۷۱۶
ابوالفضل غریبی
۱۳۹۳/۱۱/۱۹
10
2
2

آفرین به همه ی بچه های دشتی


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید