اخبار

جم میزبان مدیران شرکت های پتروشیمی در دومین جلسه کنترل بازار محصولات پلی اتیلنی

جم میزبان مدیران شرکت های پتروشیمی در دومین جلسه کنترل بازار محصولات پلی اتیلنی
بهشتیان: در صورت شرایط اضطراری و مشکلات غیر قابل پیش بینی باید با دیگر پتروشیمی ها به منظور تولید محصولات به تفاهم برسیم تا کمبودی در عرضه محصولات نداشته باشیم.
 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، بعد از ظهر شنبه سیزدهم دی ماه جلسه هماهنگی کنترل بازار محصولات پلی اتیلنی با حضور جمعی از مدیران عامل و مدیران بازرگانی و فروش پتروشیمی ها در دفتر مرکزی پتروشیمی جم برگزار شد.
دومین جلسه هماهنگی کنترل بازار محصولات پلی اتیلنی با میزبانی جم و حضور سید علی بهشتیان مدیر عامل، قدیریان مدیر بازرگانی، فراهی مدیر فروش از پتروشیمی جم و آقایان محتشمی پور رئیس دفترصنایع تکمیلی NPC، حسین صباغ مدیر عامل پلیمر کرمانشاه، حسین فیروزی آرائی مدیر عامل بازرگانی کالای باختر، حمید وفایی مدیر عامل پلیمر آریاساسول، سید اسماعیل موسوی ترشیزی مدیر عامل پتروشیمی مهر و مدیران بازرگانی و فروش برخی پتروشیمی ها برگزار شد.
بهشتیان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسه برنامه‌ریزی مدون برای تولید و عرضه محصولات در ماههای پیش رو و سال آینده می باشد و لازم است پتروشیمی ها برای سال آینده برنامه جامعی با هدف مشخص، معین و مکتوب ارائه دهند.
مدیر عامل پتروشیمی جم در ادامه افزود: در صورت شرایط اضطراری و مشکلات غیر قابل پیش بینی باید با دیگر پتروشیمی ها به منظور تولید محصولات به تفاهم برسیم تا کمبودی در عرضه محصولات نداشته باشیم. سپس ایشان موضوع بحث در جلسه را این طور بیان کرد:
  1. مرور برنامه ها در خصوص عرضه ها و نیازها.
  2. تامین نیازهای بازار داخل و خارج به صورت شفاف.
  3. هماهنگی در ثبات قیمت ها در بین شرکت های پتروشیمی.
  4. عدم کاهش قیمت محصولات توسط شرکت های پتروشیمی ها بدون هماهنگی.
  5. برقراری ارتباط با رقبای بزرگ.
  6. اهمیت اعلام به موقع  قیمت و عدم تاخیر.
  7. شفافیت در اعلام تولیدات.
  8. هماهنگی بین پتروشیمی ها در کاهش قیمتها بسته به شرایط موجود.
  9. تداوم جلسات با مدیران عامل و مدیران بازرگانی  شرکت های پتروشیمی.
 رییس دفتر توسعه صنایع پایین دستی در ادامه گفت: همه ما طبق یک دستور عمل می کنیم و نباید خلاف برنامه اقدام شود و انجام هر گونه برنامه ای خارج از دستور عمل مسوولیت قانونی دارد. 
محتشمی پور در ادامه تاکید کرد: قیمت اعلام شده شاخصی برای تعیین تکلیف است و یک قاعده کلی است و مساله اصلی زمانی حل می‌شود که به یک تقسیم کار در تولید پلی اتیلن ها برسیم.
۱۵ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۸۶۱
کد خبر : ۷۱۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید