اخبار

برگزاری جشن باشکوه وحدت در تالار آپادانا پتروشیمی جم

برگزاری جشن باشکوه وحدت در تالار آپادانا پتروشیمی جم
در این مراسم به یاد ماندنی مدیر عامل پتروشیمی جم مهندس بهشتیان، امام جمعه اهل سنت عسلویه، نماینده ولی فقیه و فرماندار شهرستان عسلویه به ایراد سخنرانی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، شامگاه سه شنبه جشن وحدت با حضور ائمه جمعه اهل سنت استان، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان عسلویه و مدیران عامل پتروشیمی های منطقه همچنین اعضای کمیته روابط عمومی های منطقه پارس در سالن آپادانا برگزار شد.
در این جشن باشکوه که به دعوت کمیته روابط عمومی منطقه پارس برگزار شد، گروه دف نوازان از کردستان، مجری توانمند صدا و سیما (حسینی) و خواننده نام آشنا پیام عزیزی به اجرای برنامه خود پرداختند.
این گزارش می افزاید: نماز مغرب و عشا در شبستان حضرت امام حسن مجتبی (ع) با امامت امام جمعه اهل سنت شهر عسلویه اقامه، و نمازگزاران شیعه و سنی به ایشان اقتدا نموده تا کلمه واقعی وحدت در جشن ولادت حضرت محمد (ص) معنا شود.
در این مراسم به یاد ماندنی مهندس بهشتیان مدیر عامل پتروشیمی جم، امام جمعه اهل سنت عسلویه، نماینده ولی فقیه و فرماندار شهرستان عسلویه به ایراد سخنرانی پرداختند. جشن هفته وحدت به نوعی افتتاحیه سالن آپادانا می باشد که با امکانات روز دنیا تجهیز و به صورت رسمی در ماه های آینده افتتاح خواهد شد. 
۱۷ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۴۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۸۵۷
کد خبر : ۷۱۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید