اخبار

برنامه های فرهنگی توسط شرکت ها رابطه و تعامل صنعت و مردم منطقه را افزایش می دهد

برنامه های فرهنگی توسط شرکت ها رابطه و تعامل صنعت و مردم منطقه را افزایش می دهد
چنین برنامه های فرهنگی در سطح شرکت ها که با حضور جامعه محلی برگزار می گردد، باعث خواهد شد که رابطه و تعامل صنعت و مردم محلی پیش از پیش افزایش یابد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه در مراسمی که بمناسبت هفته وحدت شامگاه سه شنبه با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم محلی، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات تشیع و اهل سنت و مدیران  شرکت های مستقر در منطقه در سالن آپادانا مجتمع پتروشیمی جم برگزار شد اظهار داشت: خوشبختانه امروز وحدت و اتحاد بی نظیری در  سطح شهرستان  عسلویه حاکم است و برادران شیعه و اهل سنت با همدلی و اتحاد با آرامش و صمیمیت  خاصی کنار هم زندگی می کنند و در زمینه توسعه ، عمران و آبادانی و رشد و شکوفایی منطقه گام بر می دارند.
اسماعیلی با تبریک میلاد خجسته پیامبر اکرم (ص)و امام صادق (ع) ، به نقش و اهمیت وحدت و اتحاد در جامعه اسلامی خاطر نشان کرد: امروز دشمنان برای ایجاد اختلاف و دو دستگی بین صفوف مسلمانان و برای رسیدن به اهداف شوم  خودبه هر حربه ای متوسل می شوند.
فرماندار عسلویه در ادامه با تقدیر از شورای راهبردی مدیران عامل پتروشیمی های منطقه به خصوص بهشتیان مدیر عامل پتروشیمی جم و صفائیان مدیر عامل شرکت پازارگاد برای برگزاری این مراسم افزود: چنین برنامه های فرهنگی در سطح شرکت ها  که با حضور جامعه محلی برگزار می گردد، باعث خواهد شد که رابطه و تعامل صنعت و مردم محلی پیش از پیش  افزایش یابد.
 رئیس شورای تامین شهرستان عسلویه به برخی از اقدامات و فعالیت های که در زمینه های مختلف عمرانی ، آموزشی، فرهنگی در سطح منطقه توسط شرکت های نفت ، گاز و پتروشیمی صورت گرفته است ، اشاره و تصریح کرد : این شهرستان هنوز نیازمندیهای زیادی در زمینه های مختلف آموزشی ، عمرانی و ... دارد و انتظار این است که حمایت های صنعت نفت نسبت به جامعه محلی  و پیرامونی افزایش یابد.
وی در پایان به سفر جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و هیات دولت در 23 دی به استان اشاره و یادآورشد : قطعاً همانطور که مردم در انتخابات 92 اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید را انتخاب نموده، این بار نیز بصورت خود جوش یک استقبال باشکوه و بی نظیر از هیات دولت به نمایش خواهند گذاشت.
۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۷۷۸
کد خبر : ۷۲۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید