اخبار

دستیابی به رکورد تولید در پتروشیمی جم

دستیابی به رکورد تولید در پتروشیمی جم
علیرغم مشکلات ناشی از کمبود خوراک، مجموع تولید شرکت پتروشیمی جم در 9 ماهه سال جاری 1677475 تن بوده که این عملکرد، رکورد تولید محسوب می گردد.
به گزارش روابط عمومی، طبق آمار موجود در سامانه تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت پتروشیمی جم در خرداد ماه سال جاری به تولیدی معادل 224826تن (با احتساب خوراک های بین واحدی)دست یافت.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نامه ای خطاب به مهندس بهشتیان مدیرعامل پتروشیمی جم اظهار داشت:
علیرغم مشکلات ناشی از کمبود خوراک، مجموع تولید آن مجتمع در 9 ماهه سال جاری 1677475 تن بوده که این عملکرد، رکورد تولید می باشد.
علی محمد بساق زاده در ادامه نامه افزوده است: این موفقیت، در سالی که از طرف مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان "سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامگذاری شده است، نشانگر مدیریت جنابعالی و تلاش کلیه همکاران مجتمع پتروشیمی جم می باشد.
وی در پایان به جهت دستیابی به رکورد تولید در مجتمع پتروشیمی جم خاطر نشان کرده است: لازم می دانم از طریق این نامه مراتب تقدیر و تشکر خود را به کلیه مدیران، سرپرستان و کارکنان شرکت پتروشیمی جم ابراز نمایم و امید دارد افزایش تولید و دستیابی به رکورد های جدید در آن شرکت تداوم یابد.
واحد الفین مجتمع پتروشیمی جم، ظرفیت تولید یک میلیون و ٣٢٠ هزار تن اتیلن و ٣٠٦ هزار تن پروپیلن را در سال دارد و اجرای این پروژه در چنین مقیاسی، یکی از دستاوردهای مهم در صنعت پتروشیمی کشور به شمار می آید.
۲۷ دی ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۴۲۸
کد خبر : ۷۲۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید