اخبار

برگزاری سمینار PE100در شرکت پتروشیمی جم

برگزاری سمینار PE100در شرکت پتروشیمی جم
سمینار PE100 با حضور دکتر نازکدست هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، دکتر معصومی رئیس کمیته فنی متناظر، مهندس عیسی زاده و مدیرعامل پتروشیمی جم در سالن آپادانا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، در تاریخ 14 بهمن ماه همایش چالش های تولید و مصرف PE100  در ایران با حضور دکتر نازکدست هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، دکتر معصومی رئیس کمیته فنی متناظر، مهندس عیسی زاده و مدیرعامل پتروشیمی جم در سالن آپادانا برگزار شد.
در این همایش تخصصی پس از خیر مقدم ریاست روابط عمومی پتروشیمی جم مدیرعامل این شرکت در زمینه برگزاری سمینارهای تخصصی  به صورت ماهیانه خبر داد و در مورد ارتباط با صنایع پایین دستی به سخنرانی پرداخت.
در شروع سمینار دکتر نازکدست هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در مورد ساختار و خواص PE 100 (رفتار حرارتی، مکانیکی، رئولوژیکی ...) ،روش اختلاط با دوده و تکنولوژی تولید لوله، اسلاید های تخصصی خود را ارائه داد.
در ادامه دکتر کیانی اعزامی از آمریکا به بررسی مباحث Twin Screw Compounding Fundamentals, PE100 Compounding Technology پرداخت و توضیحات تخصصی خود را ارائه نمود.
در بخش بعد از ظهر، سمینار توسط دکتر معصومی رئیس کمیته فنی متناظر از سرگرفته شد و در زمینه استاندارد و کنترل کیفیت لوله های پلی اتیلن و ارزیابی نیاز های کیفی گرید های مورد مصرف در لوله های PE100 سخنرانی نمود.
در ادامه سمینار دکتر موسوی از شرکت بسپار صنعت با تاکید بر تولید لوله های PE100 به بحث تاثیر وزن مولکولی و توزیع آن بر خواص PE100  پرداخت و تجربیات علمی و فنی خود را در اختیار مدعوین قرار داد.
بر اساس این گزارش دکتر راشدی مدیر توسعه و پژوهش و فراهی سرپرست بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی جم به ترتیب به مباحث تکنولوژی های تولید PE100 و ارزیابی بازار PE100 پرداختند.
در پایان پنل بحث،پرسش و پاسخ با حضور دکتر نازکدست، دکتر معصومی، دکتر راشدی، مهندس فراهی، مهندس عیسی زاده از شرکت گسترش پلاستیک و مهندس میر بلوک عضو هیئت مدیره همگن پلاستیک برگزار شد و به سوالات مدعوین به صورت علمی و کاربردی پاسخ گفتند.
شایان ذکر است پس از پنل مدعوین از واحد های مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند و با فرآورده های تولیدی شرکت از نزدیک آشنا شدند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۲,۸۰۰
کد خبر : ۷۳۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید