اخبار

مهندس میربلوک: پیشگامی جم در برگزاری سمینارهای تخصصی و فنی

مهندس میربلوک: پیشگامی جم در برگزاری سمینارهای تخصصی و فنی
مهمترین پیشنهاد کارشناسان حاضر در این سمینار استفاده از دوده مشکی صنعتی با استاندارد بالا برای کامپاند و مشکی کردن گرانول سفید PE100 توسط شرکت پتروشیمی جم و یا حتی شرکت‌های تولید کننده داخلی، بود.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، روز سه شنبه  14 بهمن ماه در حاشیه سمینار pe100 علیرضا میر بلوک عضو هیئت مدیره انجمن همگن پلاستیک و عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران اظهار داشت: سمینار های علمی و فنی در پتروشیمی جم رابطه تنگاتنگی با مشتری محصول شرکت، بوجود می آورد و من با توجه به اینکه با پتروشیمی جم کار کردم به خوبی میدانم که این شرکت روحیه مشتری مداری دارد.
میر بلوک سمینار برگزار شده را فوق العاده توصیف نمود و تصریح کرد: سمینار بار فنی و علمی بالایی داشت و ازاین تیپ سمینار ها در کشور زیاد برگزار می شود اما توسط شخص تولید کننده پلیمری کم برگزار شده که مطمئنا پتروشیمی جم در این زمینه  پیشرو خواهد بود.
عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران در ادامه افزود: برگزاری سمینار های علمی توسط تولید کننده این نوید را می دهد که در آینده امید وار به تولید گرید های قوی تر و باکیفیتی باشیم.
وی در خصوص برگزاری سمینارهای علمی بعدی توسط شرکت پیشنهاد داد: در مورد تک تک گرید هایی که شرکت تولید می کند نقاط ضعفی وجود دارد که در این نوع سمینارهایی  به خوبی می شود آنها را عیب یابی و بررسی کنیم همچنین گرید ها با رقبا مقایسه شود و در به روز کردن گرید ها می توان سمینارهای خوبی ارائه داد.
علیرضا  میربلوک یادآور شد: مهمترین پیشنهاد کارشناسان حاضر در این سمینار استفاده از دوده مشکی صنعتی با استاندارد بالا برای کامپاند و مشکی کردن گرانول سفید PE100  توسط شرکت پتروشیمی جم و یا حتی شرکت‌های تولید کننده داخلی، بود.
عضو هیئت مدیره انجمن همگن پلاستیک درپایان گفت: نکته ای که در این سمینار جلب توجه می کرد، حضور مدیر عامل، مدیر مجتمع و اکثر مدیران در نوبت های صبح و بعد از ظهر سمینار بود و این نشان از آن است که شرکت پتروشیمی جم نگاه فنی و تکنیکالی دارد و به جرات می توانم اعلام کنم که تا به حال همچین چیزی ندیدم.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۲۷۱
کد خبر : ۷۳۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید