اخبار

مهندس عیسی زاده: فصل جدیدی از برگزاری سمینارهای تخصصی در جم

مهندس عیسی زاده: فصل جدیدی از برگزاری سمینارهای تخصصی در جم
ورودی کارخانه های ما مواد اولیه هستند و اگر مواد اولیه استاندارد نباشد و مطابق با استاندارد تولید نشود قطعا در انطباق ویژگی های محصولمان با مشکل مواجه خواهیم شد و این باعث می شود تولید کننده گان به کالاهای خارجی سوق پیدا کنند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، احسان عیسی زاده مدیر کارخانه و واحد مهندسی کیفیت شرکت گسترش پلاستیک تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلنی، آب رسانی، آبیاری، گاز رسانی، فاضلابی و لوله های تحت فشار صنعتی و فایر فایتینگ و آتش نشانی و ظرفیت اسمی کارخانه  ایشان بالای 161هزار تن در سال تولید دارد و از بهترین ماشین آلات  و برند های دنیا در این کارخانه استفاده شده و آنلاین کنترل  می باشند.
احسان عیسی زاده روز سه شنبه 14 بهمن در حاشیه سمینار pe100 در تالار آپادانای پتروشیمی جم اظهار داشت: فصل جدیدی در برگزاری چنین سمینار هایی پتروشیمی جم باز کرده است و امیدوارم نشست های بازرگانی هم فی مابین این گردهمایی ها در جهت ارتباط هر چه بیشتر و بهتر صنایع پایین دستی و بالا دستی پیش بینی شود، که دغدغه ها، مشکلات و نگرانی ها در این نشست ها به بحث و تبادل نظر گذاشته شود تا به ارتباطی تنگاتنگ و محکمتر منجر شود.
مدیر واحد مهندسی کیفیت شرکت گسترش پلاستیک با تاکید بر اینکه مشتریان به عنوان صنایع پایین دستی یک آزمایشگاه بزرگ و میدانی هستند افزود: مشتریان فراورده ها و محصولات پتروشیمی را به بوته آزمایش قرار می دهند و بهترین مسیر برای انعکاس اطلاعات فنی و کیفی به پتروشیمی برای بهبود فرایند تولیدخودشان مشتریان هستند .
عیسی زاده با اشاره به رعایت استاندارد های تولید یادآور شد: ما مجبور هستیم یک سری الزامات استاندارد را رعایت کنیم و کالایی که  تولید می کنیم مشمول استاندارد اجباری است و مطابق استاندارد ملی ملزم به رعایت آن هستیم. 
وی در ادامه افزود: ورودی کارخانه های ما مواد اولیه هستند و اگر مواد اولیه  استاندارد نباشد و مطابق با استاندارد تولید نشود قطعا در انطباق ویژگی های محصولمان با مشکل مواجه خواهیم شد و این باعث می شود تولید کننده گان به کالاهای خارجی سوق پیدا کنند.
احسان عیسی زاده در زمینه برگزاری سمینارهای تخصصی بعدی توسط پتروشیمی جم گفت: سمینار pe100 با عنوان چالش های تولید و مصرف خیلی خوبی بود و در زمینه سمینارهای بعدی پیشنهاد می کنم سمینار ها در خصوص بهبود خواص مکانیکی، افزایش طول عمر، خدمت و کارایی فراورده ها برگزار شود.
 وی در ادامه گفت pe100  برای لوله های تحت فشار کارایی دارد و نیاز ملی ما  به حدود 400 هزار تن لوله های پلی اتیلنی در سال است که جهت انتقال آب و فاضلاب، آبیاری و... که عمدتا اینها تحت فشار هستند استفاده می شود.
عیسی زاده در پایان گفت: تشکر و قدردانی می کنم از طرف خودم و همکارانم در شرکت گسترش پلاستیک از مهندس بهشتیان و دکتر راشدی که این سمینار فوق تخصصی و علمی را برگزار کردند و امید این می رود در آینده ای نزدیک در زمینه های فرآورده های دیگر پتروشیمی سمینارهای دیگری برگزار شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۳۵۹
کد خبر : ۷۳۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید