اخبار

قهرمانی تیم والیبال پتروشیمی جم در جام همبستگی پتروشیمی ها

قهرمانی تیم والیبال پتروشیمی جم در جام همبستگی پتروشیمی ها
مسابقه فینال والیبال این دوره از مسابقات با حضور مهندس بهشتیان مدیر عامل پتروشیمی جم برگزار شد که نشان از توجه این شرکت به برنامه های ورزشی جهت شور و نشاط پرسنل می باشد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، تیم والیبال جم در مسابقات چهار جانبه جام همبستگی بین پتروشیمی ها با برد سه بر صفر شرکت پتروشیمی اراک، قاطعانه قهرمان این دوره از مسابقات شد.

نیمه اول بهمن ماه به مناسبت ایام الله دهه فجر یک دوره مسابقه چهارجانبه در رشته های فوتسال و والیبال در سالن باشگاه استقلال درحال برگزاری است که در این دوره مسابقات در رشته والیبال با قهرمانی تیم پتروشیمی جم و نایب قهرمانی پتروشیمی اراک به پایان رسید.

بر اساس این گزارش فردا یکشنبه ( 19 بهمن) پتروشیمی جم و پتروشیمی اراک فینال فوتسال این دوره از مسابقات را برگزار خواهند نمود که تیم پتروشیمی جم در بازی اول خود زاگرس را پشت سر گذاشت و پتروشیمی اراک شرکت پروپیلن جم را شکست داد.

این گزارش می افزاید مسابقه فینال والیبال این دوره از مسابقات با حضور مهندس بهشتیان مدیر عامل پتروشیمی جم برگزار شد که نشان از توجه این شرکت به برنامه های ورزشی جهت شور و نشاط پرسنل می باشد.

 

قهرمانی تیم والیبال

۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۷۶۵
کد خبر : ۷۳۸
رضا محبی خراطی
۱۳۹۳/۱۱/۱۸
0
2
2

تبریک به تیم والیبال که با شجاعت تمام بازی کرد، درود برشما ورزشکاران


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید