اخبار

پرواز پاراموتور بر فراز شهرک خلیج فارس به مناسبت دهه فجر

پرواز پاراموتور بر فراز شهرک خلیج فارس به مناسبت دهه فجر
جمشیدی خلبان پاراموتور و پاراگرایدر به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با هماهنگی روابط عمومی برفراز آسمان شهرک خلیج فارس پرچم جمهوری اسلامی ایران و پتروشیمی جم را از طریق پرواز با پاراموتور به اهتزاز درآورد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، بعد از ظهر پنج شنبه 16  بهمن ماه علی اکبر جمشیدی خلبان پاراموتور و پاراگرایدر به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با هماهنگی روابط عمومی برفراز آسمان شهرک خلیج فارس پرچم جمهوری اسلامی ایران و پتروشیمی جم را از طریق پرواز با پاراموتور به اهتزاز در آورد.
علی اکبر جمشیدی خلبان پاراموتور 10 سال در این رشته ورزشی فعالیت می کند و دارای گواهینامه بین المللی پاراگرایدر و پاراموتور می باشد وهمچنین 13 سال در پتروشیمی جم به عنوان پیمانکار تعمیرات ماشین های اداری مشغول به کار است.
جمشیدی بعد از پرواز بر فراز آسمان شهرک خلیج فارس به مناسبت دهه فجر با خاطره ای یادآور شد: روزی که در شهرستان محل تولد (قوچان) قصد پایین آوردن مجسمه شاه را داشتیم من به بالای سر مجسمه شاه رفتم و همینطور که سیم بکسل را به گردن آن می بستم با تیر اندازی نیروهای ارتش مواجه شدم لذا ناچارا خود را در حوضی که آن نزدیکی ها بود پرت کردم و مچ پایم اسیب دید و با کمک دوستان از حوض خارج شدم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۸۲۸
کد خبر : ۷۴۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید