اخبار

پتروشیمی جم در مسائل فرهنگی حضور چشمگیر دارد و خواهد داشت

پتروشیمی جم در مسائل فرهنگی حضور چشمگیر دارد و خواهد داشت
قاسمی شهری با تاکید بر نامگذاری سال 93 توسط رهبر معظم انقلاب با نام ((اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی)) یادآور شد: مجموعه پتروشیمی جم به خوبی به این شعار جامعه عمل پوشید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مهندس قاسمی شهری روز یکشنبه 93/11/26 در جمع ائمه جمعه و جمعات اهل سنت و شیعه در تالار آپادانای مجتمع پتروشیمی جم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین اظهار داشت: پتروشیمی جم مجموعه ای فاخر، ملی و جهانی است، تشکیل شده از واحدهای متنوع و گوناگون و بزرگترین آن واحد الفین می باشد که بزرگترین واحد الفین دنیا است.
رئیس مجتمع پتروشیمی جم در ادامه با اشاره به تکیه بر توان داخلی در مجتمع پتروشیمی جم افزود: این شرکت به بهترین نحو توسط مهندسان داخلی در حال تولید است و به خوبی توسط دستان پرتوان آنها چرخ های این مجتمع می چرخد.
وی با اشاره به اشتغال بالای این شرکت تصریح کرد: 2800  نفر در این مجموعه به طور مستقیم اشتغال به کار دارند که در مجتمع های پتروشیمی کمتر این رقم به چشم می خورد همچنین مجموعه ای که این تعداد نفربه طور مستقیم در آن مشغول به کار هستند نرم معمول آن این است که  4 تا 5 هزار نفر به طور غیر مستقیم از قبل این مجموعه فعالیت اقتصادی دارند.
قاسمی شهری با تاکید بر نامگذاری سال 93 توسط رهبر معظم انقلاب با نام ((اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی)) یادآور شد:  مجموعه پتروشیمی جم به خوبی به این شعار جامعه عمل پوشیده و در حالی که به عنوان یک شرکت تولیدی و اقتصادی در منطقه فعالیت می کند ولی در مسائل فرهنگی حضور چشمیگیری دارد و خواهد داشت.
وی در پایان با عنوان اینکه افتخار ما این است که در امور فرهنگی مشارکت داریم یادآور شد: در هفته وحدت بزرگترین گردهمایی علمای شیعه و سنی و امروز سومین همایش آسیب شناسی وحدت مسلمین در این مجتمع برگزار شد و مطمئنا حضور شرکت پتروشیمی جم در این همایش های فرهنگی ادامه خواهد یافت.
۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۲۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۰۴۸
کد خبر : ۷۵۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید