اخبار

رییس پژوهشکده حج و زیارت کشور در پتروشیمی جم

رییس پژوهشکده حج و زیارت کشور در پتروشیمی جم
جریان سلفی تکفیری بدنبال ایجاد شکاف در بین امت اسلامی است تا با ایجاد شکاف عمیق بستر را برای رشد شتابان خود فراهم کند
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، رییس پژوهشکده حج و زیارت کشور درسومین همایش  آسیب شناسی وحدت مسلمین بعد از ظهر یکشنبه 93/11/26 در تالار آپادانای مجتمع پتروشیمی جم با اشاره به تلاش دشمنان جهان اسلام برای ایجاد تفرقه در بین امت اسلام گفت: امروز همه تلاش دشمن در جهت ایجاد خدشه در صفوف وحدت جامعه اسلامی ایران است.
دکتر سید مهدی علیزاده موسوی افزود: جریانات تکفیری از جمله داعش دست پرورده دشمنان اسلام اند و دشمن تلاش می کند با اجرای توطئه های پیچیده مسلمان کشی راه بیندازد که البته در برخی کشورهای اسلامی توانسته به این نقشه شوم خود جامه عمل بپوشد.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز جریان سلفی تکفیری بدنبال ایجاد شکاف در بین امت اسلامی است تا با ایجاد شکاف عمیق بستر را برای رشد شتابان خود فراهم کند.
موسوی افزود: دشمنان همواره می کوشند تا با هزینه کرد دلارهای میلیاردی و به خدمت گرفتن افراد متعصب جهان اسلام و با مدیریت جریان های افراطی شیعی و سنی، جاذبه عظیم و فراگیر انقلاب اسلامی ایران را مدیریت و مهار کنند که تاکنون توفیقی نداشته اند.
وی گفت: استکبار جهانی بدنبال شعله ور ساختن تعصبات قومی و مذهبی برای رخنه در جهان اسلام بویژه جمهوری اسلامی ایران است و امروز بهترین رویکرد برای مبارزه با این توطئه و آسیب ، تحکیم وحدت و همدلی و وفاق اسلامی است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۴:۰۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۱۲۶
کد خبر : ۷۵۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید