اخبار

فریبا مرادی مدال برنز آمادگی جسمانی المپیاد کارگران کشور را از آن خود کرد

فریبا مرادی مدال برنز آمادگی جسمانی المپیاد کارگران کشور را از آن خود کرد
مرادی اظهار داشت: خوشبختانه من نیز توانستم در رده زیر 29 سال بانوان به مقام سوم و مدال برنز این رقابت‌ها دست پیدا کنم.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم"فریبا مرادی دومین نماینده شرکت پتروشیمی جم و از اعضای کاروان اعزامی استان بوشهر به المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور در مازندران در رشته آمادگی جسمانی موفق به کسب گردن آویز برنز شد.
فریبا مرادی اظهار داشت: خوشبختانه من نیز توانستم در رده زیر 29 سال بانوان به مقام سوم و مدال برنز این رقابت‌ها دست پیدا کنم. 
 مرادی خاطرنشان کرد: خوشحالم که از 4 نماینده شرکت دو نفر توانستند در این المپیاد خوش بدرخشند و برای شرکت پتروشیمی جم و استان بوشهر افتخار آفرینی کنند.این مسابقات که در سطح کشوری برگزار می‌شد، در سه رده سنی زیر 29 سال،29 تا 39 سال و بالای 40 سال در فریدون کنار برگزار شد.
مرادی تاکید کرد: بازیکنان همگی منتخبین استان خود بودند و سطح کیفی رقابت‌ها هم بسیار بالا بود و بهترین‌های هر استانی در المپیاد حضور یافته بودند.
پیش از من نیز بهنام مرادی از پتروشیمی جم در رشته کشتی به مدال نقره دست یافت که کسب این موفقیت‌ را به جامعه ورزشی شرکت تبریک می‌گویم.
کاروان اعزامی استان بوشهر در نخستین المپیاد ورزشی کارگران کشور در مازنداران موفق به کسب 6 مدال رنگارنگ و قرار گرفتن در رده 19 المپیاد شد که یک نقره و یک برنز آن را ورزشکاران شرکت پتروشیمی جم به ارمغان آوردند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۱۷۸
کد خبر : ۷۶۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید